اپل و دیگران در حمایت از برنامه DACA به دوستان خود اطلاع رسانی می کنند


اپل و تعدادی از شرکت های دیگر در حمایت از برنامه DACA برنامه جدیدی را به amicus ارسال کرده اند.

همانطور که توسط 9to5Mac اشاره شد، این سند به عنوان بخشی از درخواست تجدید نظر به دادگاه تجدید نظر ناحیه پنجم، که در آن برخی از ایالت ها قانونی بودن برنامه را به چالش می کشند، ثبت شد.

در این دعوای خاص، دولت بایدن به حکم دادگاه منطقه ای مبنی بر خلاف قانون اساسی DACA اعتراض کرد. اگر این تصمیم در نهایت تایید شود، دولت بایدن مجبور خواهد شد تا DACA را خاتمه دهد، همانطور که ACLU در اینجا توضیح داده است.

به طور خلاصه، اپل و سایر شرکت ها می گویند دریافت کنندگان DACA برای اقتصاد ایالات متحده بسیار مهم بوده اند و اگر این برنامه خاتمه یابد، روزانه بیش از 1700 نفر شغل خود را از دست خواهند داد.

دریافت‌کنندگان DACA با پر کردن کمبودهای حیاتی نیروی کار، راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید، خرج کردن درآمد خود برای محصولات و خدمات ایالات متحده و پرداخت مالیات، به پیشبرد و حفظ اقتصاد ایالات متحده کمک کرده‌اند. دریافت کنندگان DACA نقش مهمی را به عنوان کارگران خط مقدم در پاسخ به همه گیری COVID-19 ایفا کرده اند. امروز، در حالی که اقتصاد ایالات متحده از یک بیماری همه گیر بهبود می یابد که همچنان رشد اقتصادی را به روش های غیرقابل پیش بینی تهدید می کند – از جمله کمبود کارگر برای پر کردن میلیون ها شغل خالی – سهم رویاپردازان بیش از هر زمان دیگری مهم است.

بنابراین، لغو DACA آسیب جدی به شرکت ها، کارگران و اقتصاد آمریکا در کل وارد می کند. اگر تصمیم دادگاه منطقه تایید شود، تقریباً 1700 نفر هر روز شغل خود را از دست می دهند – زیرا وضعیت DACA آنها منقضی می شود. شرکت ها کارمندان ارزشمند خود را از دست خواهند داد، کارگران کارفرمایان و همکاران خود را از دست خواهند داد و تولید ناخالص داخلی ملی ما تا 460 میلیارد دلار کاهش خواهد یافت.

اپل سال هاست که در حمایت از برنامه DACA بسیار پر سر و صدا بوده است. تیم کوک، مدیر عامل اپل نیز حمایت شخصی خود را از این برنامه در رسانه های اجتماعی، از طریق بیانیه های مطبوعاتی و نامه هایی به دولت ایالات متحده اعلام کرد.

شما می توانید کل جلسه را اینجا بخوانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …