اپل پس از تعمیرات گران قیمت، فرصتی دوباره در AppleCare + برای iPhone یا Mac به مشتریان ارائه می دهد

اخبار اپلدر یادداشتی درونی که توسط MacRumorsاپل اعلام کرد که در صورت پرداخت هزینه تعمیرات گران قیمت، به مشتریان این فرصت را می دهد تا پوشش AppleCare + را برای آیفون یا مک خریداری کنند. با این حال، این سیاست دارای اخطارهایی است.

در یادداشت اپل آمده است که اگر مشتری تعمیر آیفون یا مک را در فروشگاه اپل یا ارائه‌دهنده خدمات مجاز اپل دریافت کند، واجد شرایط خرید AppleCare + برای دستگاه ثابت خواهد بود. شرایط و ضوابط مربوطه تصریح می کند که دستگاه تعمیر شده باید کمتر از یک سال پیش خریداری شده باشد و پس از تعمیر مورد معاینه فیزیکی و تشخیص قرار گرفته باشد.

با این حال، مشتریان باید هزینه های کامل خارج از گارانتی را برای تعمیرات تکمیل شده قبل از خرید پوشش AppleCare + برای دستگاه بپردازند.

اگر آیفونی دارید که ظرف یک سال پس از خرید، تعمیرات گران قیمتی را پشت سر گذاشته است، اپل همچنین ویژگی جدیدی را با iOS i5.2 معرفی کرده است تا بررسی کند که آیا تعمیر توسط Apple Store یا Apple توسط ارائه‌دهنده خدمات مجاز انجام شده است. برای بررسی، فقط به iOS 15.2 (زمانی که در اواسط دسامبر منتشر شد)، به روز رسانی کنید، باز کنید برنامه تنظیمات در آیفون خود، ضربه بزنید جمع، انتخاب کنید مربوط به، و انتخاب کنید قطعات و سابقه خدمات. در اینجا خواهید دید که آیا قطعات داخلی گوشی از قطعات اصلی اپل هستند یا خیر.

مزیت سیاست را می توان در هر فروشگاه Apple و مرکز خدمات مجاز اپل در همه کشورها و مناطقی که طرح AppleCare + فروخته می شود استفاده کرد. برنامه های اضافی AppleCare + که از طریق این کانال فروخته می شود، احتمالاً درآمد سازنده آیفون را برای این سه ماهه تکمیل می کند.

آیا پس از تعمیر گران قیمت AppleCare + را انتخاب می کنید یا در عوض بعد از تعمیر با دقت بیشتری از iPhone و Mac خود استفاده می کنید؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …