این جمله در نهایت در The Shrink Next Door است [Apple TV+ recap]


Apple TV + خوک فروشی همسایه، با بازی ویل فرل و پل راد، این خیریه پس از هشت هفته به پایان می رسد زیاد قسمت های طولانی مارتی پس از 30 سال تحت مراقبت آیک، به دنبال بخش های گمشده زندگی خود می شود و بن بست های زیادی را کشف می کند.

آیا او می تواند زندگی خود را بعد از این همه سردرگمی درست کند؟ سوال این است که آیا او یا اطرافیانش می خواهند او را ببخشند. این سریال در نهایت از جفت مرکزی خود جدا می شود و آنها را با یک هشدار منتشر می کند.

The Shrink Next Door خلاصه: “جمله”

مارتی مارکوویتز (با بازی ویل فرل) به زمانی برمی گردد که تحت جادوی دکتر آیزاک هرشکوپف (پل راد) سپری شده است. او قبلاً دلش برایش تنگ شده است. او سعی می کند روانشناسش را با بروس (کرنل ووماک) در دفترش جایگزین کند، اما اینطور نیست.

بروس سرانجام او را مجبور می کند که با خواهرش فیلیس (کاترین هان) که مارتی 27 سال از زمانی که آیک به او پیشنهاد حذف او را از زندگی اش حذف کند، با او صحبت نکرده است، فکر کند. او اهمیتی نمی دهد، بنابراین مارتی یک شب دیگر را صرف گوش دادن به آخرین پیام های صوتی می کند که آیک او را ترک می کند.

او همچنین با خواهرزاده‌اش نانسی (در حال حاضر به اندازه کافی بزرگ است که ساس گلدبرگ نقش او را بازی کند) ملاقات می‌کند و سعی می‌کند دوباره وصل شود. اما وقتی متوجه می شود که او عذرخواهی نخواهد کرد، از اقدامات او امتناع می ورزد. او به دنبال هانا (کریستینا ویدال میچل) می رود و در نهایت متوجه می شود که آیک از طرف او از او جدا شده است. همه چیزهایی که مارتی داشت از بین رفته است – و همه اینها تقصیر آیک است.

بار دیگر به نام روزگاران قدیم

مارتی تصمیم می گیرد که آخرین جلسه مشکلی ندارد. او به دفتر آیک می رود و شروع به صحبت می کنند. آیک اصرار می‌کند که تغییر کرده است، سپس به مارتی پیشنهادی می‌زند که او نمی‌تواند رد کند: پدرخوانده آیک در مراسم تمدید نذر آیک و بانی (کیسی ویلسون) باشید. چیزی که او به مارتی نمی‌گوید این است که از بانی نپرسید که آیا می‌خواهد عهدش را تجدید کند یا خیر. و بانی واقعاً اهمیتی نمی دهد.

فیلیس در مورد تلاش مارتی با نانسی می شنود و به خانه همپتون می رود تا به او بگوید که آنها را تنها بگذارد. او می بیند که شجره نامه مورد علاقه اش ناپدید شده است و ناگهان متوجه می شود که مارتی تحت تأثیر آیک چقدر پیش رفته است. بالاخره آشتی می کنند. یک لحظه سرگرم کننده وجود دارد که آنها همه چیزهای آیک را برای اتصال می سوزانند، و فیلیس به طور تصادفی توپ امضا شده میکی مانتل را به داخل آتش می اندازد. تا زمانی که آیک ظاهر نشود اشکالی ندارد.

مارتی در نهایت به آیک می گوید که برود – و او زندگی خود را خراب کرد. در واقع او همه چیزهایی را که در تمام مدت برای خودش نگه داشته است می گوید. آیک بالاخره رفت، بالاخره شکست خورد. سال ها می گذرد و مارتی در وضعیت بهتری قرار می گیرد. با این حال، از ترس اینکه آیک دوباره وارد شود، هنوز نمی تواند در را باز بگذارد. مارتی در تلاش است تا مجوز آیک را به خاطر هر کاری که با او انجام داده لغو کند. آیک هنوز نمی فهمد چرا مارتی از او متنفر است.

دکترها هم درس می گیرند

اپیزود خوبی بود از The Shrink Next Door در طرح بزرگ نمایش، اما دوباره آیک را خیلی سبک بازی می کند. بیماری وجودی او، ناتوانی او در دیدن اشتباه و آسیب در اعمالش، باید چیزی عمیق تر باشد. با این حال، در دستان راد، دوباره به نوعی خیس است.

با پیشینه هایی مانند پینتر بنده در دی‌ان‌ای نمایش، رسیدن به پایان و دیدن آیک که با چنین جمله‌ای سبک پایین آمد، خیلی جالب یا لذت‌بخش نیست. او 27 سال از زندگی مارتی را دزدید، همسرش را بدبخت کرد و باعث شد ده ها بیمار زندگی خود را تباه کنند. و با این حال، در پایان، نویسندگان حتی به ما رضایت نمی دهند که آیک متوجه آن شود. من قبول دارم که سوال Ike است انجام نده من می‌دانم که او چه می‌کند، اما خوب، آن‌ها آنقدر انکار معقول ایجاد کرده‌اند که در پایان به آن بازگردند.

آیک، و همچنین شکست های بدبختانه او به عنوان یک دوست و درمانگر، من میدانستم کاری که او انجام می داد دوباره به صحنه ای فکر کنید که در نهایت او مارتی را متقاعد می کند که شجره خانواده را قطع کند. هر چه آیک بیشتر به دنبال بهانه‌گیری می‌گردد تا مارتی را وادار به قطع کردن او کند، عصبانی‌تر و ناامیدتر می‌شود – و هر چه واضح‌تر می‌شود – و واضح‌تر می‌شود که می‌داند این چیزی نیست که مارتی می‌خواهد، بلکه درباره آن چیزی است که می‌خواهد. او خواستن

پایانی ناامیدکننده برای نمایشی ناامیدکننده

پس بیایید تمام کنیم The Shrink Next Door دو برابر کردن اینکه او نمی تواند به خودش کمک کند منطقی است (و واقعاً می تواند همان چیزی باشد که در زندگی واقعی اتفاق افتاده است). اما این طوری نیست که این شخصیت باید رها شود. این نمایش ممکن است در نهایت کمی وقار به مارتی بدهد، اما حالا چه فایده ای دارد؟ بهتر است دیر از هرگز، اما ما به تازگی شاهد برخورد آیک با این مرد بسیار خوب برای هشت قسمت بودیم.

من از نتیجه گیری مطمئناً خیلی چیزهای بیشتری می خواستم، اما از نمایش نیز. چرا هیچ کدام از اینها آنطور که انتظار می رود صدمه نمی زند؟ بدترین چیز تماشای آیک بود که جیغ می کشید و وقتی نمی توانست ورم می کرد. من آن را دوست دارم The Shrink Next Door اعتراف کنم که چه شغلی بود

من در حال تماشا هستم The Shrink Next Door در Apple TV +

شما می توانید همه را تماشا کنید The Shrink Next Door در Apple TV +.

رتبه بندی: TV-MA

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: درباره فرم کلاسیک روانگردان توب هوپر، بر کارگردان 25 فیلم بلند و نویسنده بیش از 300 مقاله ویدیویی که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …