این مطالعه نشان می دهد که مردم بیشتر از اپل به آمازون و گوگل به داده های خود اعتماد دارند

لوگوی اپل
اخبار اپل


بر اساس مطالعه اخیر توسط واشنگتن پست، اکثر مردم به آمازون و گوگل با داده های خود از طریق اپل اعتماد دارند. پاسخ دهندگان به فیس بوک، تیک تاک و اینستاگرام ابراز بی اعتمادی شدید کردند.

این نظرسنجی نمونه‌ای از بیش از 1000 کاربر اینترنت در ایالات متحده را انتخاب کرد تا اعتماد آنها را به پلتفرم‌هایی برای مدیریت «مسئولانه» داده‌های شخصی کاربران و فعالیت‌های مرور اینترنت ارزیابی کند. از شرکت کنندگان خواسته شد تا پلتفرم هایی از جمله فیس بوک، تیک تاک، اینستاگرام، واتس اپ، یوتیوب، گوگل، مایکروسافت، اپل و آمازون را رتبه بندی کنند.

مقیاس رتبه‌بندی به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا بیان کنند که آیا به هر شرکتی «خیلی»، «مقدار خوب»، «نه زیاد» یا «اصلاً» اعتماد دارند. مصرف کنندگان همچنین می توانند پاسخ دهند که نظری در مورد شیوه های پردازش داده های شرکت ندارند. واضح است که دو گزینه پاسخ مثبت محض و دو گزینه دارای ماهیت منفی خالص هستند.

از 18 درصد، 18 درصد گفتند که به اپل اعتماد دارند، در حالی که 26 درصد گفتند که اعتماد زیادی به سازنده آیفون دارند. نتیجه خالص مثبت کلی این شرکت 44 درصد است که از گوگل 48 درصد و آمازون 53 درصد عقب است.

نظرسنجی در مورد اعتماد اینترنت در سال 2021

تا 40 درصد از تمام پاسخ ها برای اپل و آمازون منفی بود. مایکروسافت 42 درصد و گوگل 47 درصد آرا را کسب کردند. به طور کلی، 72 درصد از پاسخ‌های فیس‌بوک منفی بودند و 40 درصد از پاسخ‌دهندگان وقتی از آنها پرسیده شد که آیا به اطلاعات خود به فیس‌بوک اعتماد دارند یا خیر، گزینه «اصلاً» را انتخاب کردند. یک نظرسنجی جداگانه هفته گذشته، شرکت مستقر در زاکربرگ را بدترین شرکت سال 2021 معرفی کرد.

در این نظرسنجی همچنین از پاسخ دهندگان پرسیده شد که در مورد تبلیغات آنلاین هدفمند چه احساسی دارند. 82 درصد غالب می گویند تبلیغات آزاردهنده است، 74 درصد می گویند تبلیغات تهاجمی است و 27 درصد ناچیز تبلیغات را مفید می دانند.

نتایج شگفت‌انگیز است زیرا 48 درصد از پاسخ‌دهندگان در این نظرسنجی نسبت به گوگل احساس مثبتی دارند که برای اپل بیش از 40 درصد است. این باعث ناراحتی کالسکه برای سازنده آیفون می شود که به طور علنی از حفظ حریم خصوصی بیشتر از گوگل حمایت می کند. آیا فکر می‌کنید که نتایج نظرسنجی تصویر دقیقی از اعتماد عمومی به فناوری‌های پیشرفته نشان می‌دهد؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

[Via The Washington Post]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …