این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا طرح بندی های کاربر پسند برای برنامه ها و وب سایت ها ایجاد کنید

اخبار اپل


Zen Wireframe مانند بلوک های سازنده است، اما برای طراحی وب و نرم افزار.
عکس: Cult of Mac Deals

بیشتر کار در طراحی وب، این است که همه چیز را در کجا قرار دهیم. شما اطلاعات، تصاویر، پیوندها و هر چیز دیگری را در اختیار دارید، اما در واقع چیدمان همه چیز به شیوه ای خوب می تواند بسیار بیشتر از ایجاد خود محتوا طول بکشد.

Zen Wireframe Pro نقشه‌هایی از وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها و موارد دیگر را در یک لحظه ایجاد می‌کند. و در حال حاضر می توانید یک اشتراک مادام العمر فقط با 65 دلار (معمولاً 1080 دلار) دریافت کنید.

نرم افزار Wireframe برای بهبود رابط کاربری شما

Zen Wireframe Pro هم یک ابزار صرفه جویی در زمان و هم یک ابزار حفظ ترافیک برای وب سایت شما است. Layout آنقدر مهم است که یک زمینه حرفه ای کامل بر اساس ایجاد یک تجربه کاربری آنلاین خوب وجود دارد. اما برای ایجاد چیزی که مردم بخواهند از آن استفاده کنند، لازم نیست استاد UX باشید.

Zen Wireframe Pro به شما امکان می دهد از بین بیش از 50 جزء پیش ساخته انتخاب کنید تا به شما کمک کند وایرفریم های خود را برای وب سایت ها، صفحات فرود، برنامه ها و دیگر فضاهایی که طراحی آنها سخت است جمع آوری کنید. فقط چند دقیقه طول می کشد و شما دقیقا می دانید که تمام محتوای شما باید کجا باشد.

ابزارهایی مانند Zen Wireframe Pro برای صرفه جویی در زمان و کمک به شما در ایجاد چیزی مفید طراحی شده اند، بنابراین منطقی است که خود نرم افزار نیز فوق العاده آسان برای استفاده باشد. این یک رابط کاربری ساده دارد که تقریباً همه می توانند از آن استفاده کنند. این به طور خاص به گونه ای طراحی شده است که افرادی که هیچ تجربه ای در طراحی UI ندارند می توانند چیزی بسازند که به همان اندازه افراد با مدرک های متعدد در طراحی وب کار کند.

و اینها طرح بندی کوکی نیز نیستند. با بسیاری از گزینه های سفارشی سازی در اختیار شما، تقریباً امکانات بی پایانی برای اصلاح قاب سیم شما وجود دارد. و هنگامی که کارتان تمام شد، می توانید آن را صادر کنید و در صورت نیاز از آن استفاده کنید. با تمام زمانی که صرف طراحی وب می‌کنید، می‌توانید بنشینید، یک نوشیدنی بنوشید، شاید یک یا دو بازی انجام دهید و پس از آماده شدن به سر کار خود بازگردید.

در Zen Wireframe Pro صرفه جویی کنید

با Zen Wireframe Pro فضای آنلاین بهتری بسازید: یک اشتراک مادام العمر 65 دلاری (معمولاً 1080 دلار).

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …