این نرم افزار ویرایش پی دی اف برنده جایزه را برای Mac تنها با 30 دلار دریافت کنید

اخبار اپل


دیگر هرگز با PDF خود را خسته نکنید.
عکس: Cult of Mac Deals

پی دی اف ها هیجان انگیزترین چیز در دنیا نیستند. با این حال، یک پی دی اف خوان خوب می تواند هر فایل PDF را به یک بوم سفارشی تبدیل کند تا یادداشت ها، نظرات یا تغییرات شما را اضافه کند.

PDF Expert، یک برنامه ویرایش PDF برنده جایزه برای Mac، ابزاری عالی برای هرکسی است که می‌خواهد کارهای بیشتری را با فایل‌های PDF انجام دهد تا اینکه فقط آنها را مشاهده کند. و تنها با قیمت 29.99 دلار به فروش می رسد. از این نرم افزار بصری برای خواندن و ویرایش فایل های PDF به راحتی استفاده کنید.

نرم افزار PDF برای مک

PDF Expert گزینه هایی برای ویرایش متن، لینک ها و تصاویر در فایل های PDF دارد. این نرم افزار به طور خودکار سبک متن، از جمله نوع فونت، اندازه و کدورت را تشخیص می دهد، بنابراین می توانید به راحتی تغییرات را ایجاد کنید. از آن برای اظهار نظر در مورد اسناد، سفارشی کردن فرم ها یا امضای اسناد مهم استفاده کنید. فایل های حساس خود را با محافظت از رمز عبور محرمانه نگه دارید و به راحتی فایل های عمومی را از iPhone، Mac یا iPad خود به اشتراک بگذارید.

برای دانش‌آموزان عالی است، PDF Expert طیف وسیعی از گزینه‌های حاشیه نویسی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد یادداشت‌هایی جذاب و قابل جستجو بنویسید. می‌توانید از رنگ‌های مختلف برای برجسته کردن متن استفاده کنید، سپس می‌توانید بر اساس رنگ جستجو کنید. برای ایجاد یادداشت‌ها و یادآوری‌های خود، «یادداشت‌های چسبنده» را در هر جایی از فایل، از جمله پیوست‌هایی به نکات برجسته با کد رنگی خود اضافه کنید. در فیلدها بنویسید تا نظرات را اضافه کنید و مکان‌هایی را برای بازگشت مشخص کنید.

این ابزارها به شما این امکان را می دهند که سیستم یادداشت برداری خود را ایجاد کنید که به همان اندازه شهودی است، اگر نه بیشتر از خودکارها و نشانگرهای سنتی.

در PDF Expert صرفه جویی کنید

PDF Expert به طور گسترده ای به عنوان یک ابزار ویرایش PDF موثر و با استفاده آسان شناخته می شود. به طور متوسط ​​4.7 از 5 ستاره در فروشگاه Mac App است و به عنوان برنامه سال در آنجا فهرست شده است. همچنین در انتخاب ویرایشگر اپل یک برنده است که به دلیل استفاده آسان و مقرون به صرفه بودن شناخته شده است.

برای پیمایش و ویرایش یکپارچه PDF در مک خود، روی PDF Expert سرمایه گذاری کنید. نرم افزار پی دی اف Expert برنده جایزه برای مک که معمولاً 79 دلار قیمت دارد، با 62 درصد تخفیف به فروش می رسد و قیمت را به 29.99 دلار کاهش می دهد.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …