با این بسته dropshipping آمازون به تجارت الکترونیک مسلط شوید

اخبار اپل


با این بسته آمازون یک فروشگاه آنلاین موفق راه اندازی کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

مدیریت یک فروشگاه آنلاین عالی به چیزی بیش از ارائه یک محصول عالی نیاز دارد. شما باید به بازاریابی، مدیریت موجودی، منبع یابی و موارد دیگر فکر کنید تا مطمئن شوید فروشگاهی است که مردم روی آن کلیک می کنند، از آن خرید می کنند و به آن باز می گردند.

اگر می خواهید بیاموزید که چگونه فروشگاه آنلاین خود را به بهترین شکل ممکن بسازید، باید به بسته dropshipping Amazon FBA 2022 Premium در حالی که با قیمت 34.99 دلار در فروش است (قیمت عادی: 1400 دلار) بروید. و برای صرفه جویی بیشتر با تخفیف گسترده دوشنبه سبز، از کد GREEN20 استفاده کنید.

یاد بگیرید که چگونه محصولات آمازون را به روش صحیح بفروشید

این بسته شامل هفت کلاس است که پیچیدگی‌های تحقق آمازون را توضیح می‌دهند و 60 ساعت محتوا بین آنها تقسیم می‌شود. در طول این مدت، مهارت های اساسی مانند تبلیغات با آمازون، تحقیق در مورد محصولات و تسلط بر هنر ایمیل خوب را یاد خواهید گرفت. اینها انواع مهارت هایی هستند که مرز بین فروشگاه موفق آمازون و فروشگاهی که شکست می خورد، ترسیم می کند. بازاریابی یکی از 10 مهارت اصلی است که صاحبان مشاغل آنلاین می گویند اگر می خواهید موفق شوید باید علم داشته باشید. و این تنها یکی از چیزهایی است که از این بسته یاد خواهید گرفت.

بسیاری از کارآفرینان می گویند که زمان پول است، اما این به معنای بیش از چیزی است که به نظر می رسد. شما این بسته را برای مادام العمر دارید، بنابراین می توانید آن را طی کنید و با بیشترین سرعت ممکن شروع به کسب درآمد کنید. یا می توانید با صرف زمان برای مطالعه در حین رشد کسب و کارتان، آن را به طور روشمند طی کنید. (اگر می خواهید استراحت کنید، می توانید به عنوان مدیر عامل این کار را انجام دهید و چند راند گلف بازی کنید، حتی اگر زمانی برای ترک دفتر ندارید.)

در بسته نرم افزاری Dropshipping FBA Premium Amazon 2022 صرفه جویی کنید

آیا آماده اید تا بر تمام مهارت های مهمی که برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق نیاز دارید، مسلط شوید؟ با این بسته فوق العاده، نحوه فروش، مدیریت، تحویل و موارد دیگر را بیاموزید. بسته نرم افزاری Dropshipping FBA Premium Amazon 2022 را در حالی که فقط با 34.99 دلار در فروش است، دریافت کنید. 20% تخفیف با کد فقط برای یک روز دیگر ارائه می شود GREEN20.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …