با این کیت قهوه خود را گرم نگه دارید و گوشی خود را شارژ کنید

اخبار اپل


این ویجت دو در یک نوشیدنی و تلفن شما را 100% گرم نگه می دارد.
عکس: Cult of Mac Deals

چند چیز لذت بخش تر از یک فنجان قهوه داغ و کاری است که می دانید واقعاً می توانید انجام دهید. تنها چیز بهتر این است که لیوان شما کاملاً داغ بماند و وقتی کارتان تمام شد تلفنتان برای شما آماده باشد.

و این همان چیزی است که با لیوان خود گرم شونده Ui 2-in-1 و مجموعه ای از پدهای شارژ بی سیم دریافت می کنید. این ویژگی دوگانه نوشیدنی شما را گرم نگه می دارد و گوشی شما را شارژ می کند و با قیمت 84.95 دلار (معمولاً 94 دلار) به فروش می رسد.

خوشبختی قهوه داغ و گوشی با شارژ کامل است

ست لیوان Ui دقیقا همان چیزی است که در ایستگاه کاری خود بیشتر به آن نیاز دارید. قهوه شما را گرم نگه می دارد و گوشی شما را برای استراحت در مواقعی که به آن نیاز دارید آماده می کند. لیوان کاملاً خود گرم می شود و نوشیدنی شما را در دمای نرم 130 درجه فارنهایت نگه می دارد. درب سرامیکی دما را حفظ می کند و به حفظ طعم تازه کمک می کند. این به ویژه برای چای مهم است!

نوشیدنی گرم می ماند و با پد شارژ بی سیم قدرتمند، باتری شما می تواند پر بماند. این شارژر سریع تا 15 وات می رسد که سریعتر از بسیاری از شارژرهای کابلی است که می توانید پیدا کنید و حتی نمی توانند قهوه شما را گرم نگه دارند. این، به علاوه طراحی ساده، به این معنی است که شارژر / فنجان شما با هر زیبایی شناسی مطابقت دارد. آن را روی میز خود نگه دارید تا همیشه آماده کار باشید، یا آن را روی میز خواب در خانه قرار دهید تا فنجان چای گیاهی شما قبل از خواب مانند پتو گرم و دنج باشد.

در لیوان خود گرم شونده Ui 2-in-1 و مجموعه پدهای شارژ بی سیم صرفه جویی کنید

مجبور نیستید با فنجان های قهوه سرد و فراموش شده ای که زمانی گرم و جذاب بودند کنار بیایید. و قطعاً لازم نیست با باتری خالی گوشی سر و کار داشته باشید. یک لیوان خود گرم شونده Ui 2-in-1 و پد شارژ بی سیم را با قیمت 84.95 دلار (معمولاً 94 دلار) دریافت کنید. و اگر به دنبال راه دیگری برای متحول کردن دفتر خانه خود هستید، این کیت گلف مجازی را بررسی کنید!

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …