با نزدیک شدن دیکینسون به پایان پایانی شعر اپل تی وی + بچه ها حال بچه ها خوب است


آشتی فراوان است و شروع های جدید در قسمت ماقبل آخر سرشان را بالا می برند دیکینسون، سریال Apple TV + با داستانی جایگزین درباره شاعر بزرگ و خانواده و دوستانش. و نمایش در حال آماده شدن برای خداحافظی است، خوب فرم.

دیکینسون در نهایت پاسخ به سوالات حل نشده در مورد جایگاه امیلی دیکنسون در تاریخ (و در واقع جایگاه هنر و شعر به معنای کلی تر). این نمایش در نهایت در حال بررسی معنایی است که بخواهید در یک زمان ویرانگر خلق کنید – و مایه تاسف است که مجریان برنامه زمانی که در چنین مکان زیبایی فرود می آیند قادر به انجام کارهای بیشتری نخواهند بود. کماکان کمدی وجود دارد، اما این اهمیت کمتری دارد.

دیکینسون خلاصه: غم یک موش است

در قسمت این هفته، غم یک موش است، تاجر ایتامار کونکی (با بازی رابرت پیکاردو) تلاش می‌کند تا آقای دیکینسون (توبی هاس) را تشویق کند تا نامزد انتخابات شود. اما با هر اتفاقی که در خانه می افتد، پدر امیلی نمی تواند آن را بپذیرد. او که همسر و فرزندانش در سلامت روانی نامناسب و روابط آزاردهنده بودند، نمی توانست بین خود و آنها فاصله بیشتری بگذارد.

خواهر کوچکتر امیلی لاوینیا (آنا باریشنیکوف) هر روز نشانه های خلاقانه دیوانگی را نشان می دهد. امیلی (هیلی استاینفلد) خودش از پدرشان عصبانی است که همه چیز را به برادر بزرگترشان آستین (آدریان انسکو) واگذار کرده است. آستین از پدرشان به خاطر خفه کردن خلاقیت و روحیه کارآفرینی او متنفر است. و خانم دیکنسون (جین کراکوفسکی) از غم از دست دادن خواهرش تقریباً دیوانه است.

امیلی یک ایده دارد. او لاوینیا و آستین را گرد هم می آورد و در مورد وصیت نامه به آنها می گوید. آستین موافقت می کند که وقتی املاک پدرشان را در اختیار می گیرد استقلال آنها را به آنها بدهد و در نهایت آنها را آشتی دهد. امیلی همچنین مادرش را از تخت بلند می کند و باعث می شود که دوباره با خواهر مرده اش ارتباط برقرار کند. یا … به هر حال، با یک موش او را به یاد خواهر مرده اش می اندازد. این یک صحنه کوچک بسیار زیبا است.

شناخت ها و پیروزی ها

آستین همچنین به همسرش سو (الا هانت) و جورج گولد (ساموئل فارنسورث) که اخیراً به خدمت سربازی اعزام شده بود، اعتراف می کند که به شخصی پول داده تا کارت او را بگیرد و برای او بجنگد. آنها او را می بخشند زیرا درک می کنند که او نمی خواهد خانواده اش را ترک کند. این کمی مرتب به نظر می رسد، اما به هر حال … دیکینسون به پایان می رسد. آستین هرگز جالب‌ترین شخصیت سریال نبوده است و بسیار خوب است که ببینیم او برای کاری که با کل خانواده دیکنسون و به خصوص سو انجام داده است، کمی درد و رنج واقعی می‌کشد. از طریق.

در این میان مردان هنری (چینازا اوچه) اولین پیروزی خود را به دست آوردند و پاداش آنها خودمختاری است. سرهنگ هیگینسون (گابریل ایبرت) به هنری درجه داد و او را برای فرماندهی یگان رها کرد، اما نه قبل از اینکه اعتراف کند که از طریق آمهرست به بوستون باز می گردد تا امیلی دیکنسون را ببیند. هنری سرانجام تصمیم می گیرد بایستد و نامه هایی را که به بتی (آماندا وارن) نوشته بود، اما هرگز ارسال نکرد، به هنری بدهد.

سو در مورد ارسال پیام، یکی از شعرهای امیلی را برای یک روزنامه ناشناس فرستاد. و به عنوان هدیه خداحافظی جورج، قبل از رفتن او برای جنگ در جنگ داخلی، سرانجام پذیرفت که شعری را با صدای بلند بخواند.

پیش نویس های بسیاری از انواع

حدس می‌زنم زمانی که باید کمتر تعجب کنم دیکینسون همچنان امیلی را به فردی متفاوت از سوابق تاریخی تبدیل می کند. اما اعتراف می‌کنم، تلخی نمایش در زندگی امیلی به‌عنوان چیزی که آشکارا بیشتر توسط عاملیت شخصی هدایت می‌شود، بی‌سر و صدا دلخراش است. شاید او توانسته از خود، زندگی و تمایلات جنسی خود همانطور که می گویند اینجا لذت ببرد. شاید از نظر روحی به آنچه نوشته شده نزدیکتر باشد. واقعیت این است که تماشای این امیلی در نهایت بسیار تأثیرگذار است.

نمایش می داند که در جاده است و همه چیز را بسیار منظم آماده می کند. با توجه به کلماتی که در مورد اینکه بقیه زندگی دیکنسون چگونه گذشت، واقعاً بسیار تمیز است. اما این نمایش همیشه در مورد تحقق خواسته ها و تخیلات برای توانمندسازی بوده است. شما فقط نمی توانید مجریان برنامه را به خاطر نسخه آنها از داستان سرزنش کنید.

هیجان انگیز و صمیمانه است و من نمی توانم احساس نکنم هر جوانی که به اشعار دیکنسون علاقه دارد نمی تواند از تفاوت های داستانش آسیب ببیند، زیرا آنها پایان خوشی را به امیلی می دهند که زندگی به او نداده است. خود من در طول سال ها با این نمایش مشکلاتی داشتم، اما واقعاً در این منطقه خانه برای من جمع شد.

این هفته در سخنرانی هزاره

آقای کانکی از رابرت کنکورد، امیلی را یک “کودک وحشی” توصیف می کند. او در تلاش است تا با قول “در سمت راست تاریخ” آقای دیکنسون را برای پیوستن به حزب جمهوری خواه متقاعد کند. پس از نبرد، سربازی به نام مایکل جردن (کرتیس مورلی) گفت که احساس می کند پرنده ای است که می تواند پرواز کند و همکارش اراسموس (مایلز ایوانز) گفت: “من معتقدم که تو هم می توانی پرواز کنی، مایکل جردن.” لاوینیا در حال کار روی آهنگی به نام «گوسفند رفته است» است. این یک شوخی است که آنها حدود هفت مایل دورتر از راه خود را طی می کنند تا به نظر برسد که این اثر کمیک در یک فیلم گانگستری دهه 40 است. سید ملتون به گریه افتاد.

من در حال تماشا هستم دیکینسون فصل 3 در Apple TV +

قسمت های جدید از دیکینسون روز جمعه در Apple TV + می آیند.

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …