با BusKill، یک سوئیچ شخص مرده برای لپ‌تاپ، از داده‌های خود محافظت کنید


یک کمپین مالی گروهی برای کابل جدید BusKill USB Assassination Cable هفته گذشته راه اندازی شد. این یک سوئیچ لپ‌تاپ است که برای محافظت از داده‌های شما با قفل کردن یا حتی حذف رایانه در صورتی که شخصی آن را از شما در حین استفاده از آن بگیرد، محافظت می‌کند.

این شرکت گفت که BusKill برای روزنامه نگاران، فعالان، معامله گران رمزارز و مسافران طراحی شده است. اگرچه به نظر می رسد که می تواند برای هر کسی که در خطر از دست دادن لپ تاپ از طریق تاکتیک های شکستن و گرفتن است مفید باشد.

کمپین تامین مالی گروه BusKill CrowdSupply یک قیمت اولیه را برای یک کیت کامل BusKill (89 دلار یا 99 دلار معمولی) یا فقط یک کابل اشک آور مغناطیسی (49 دلار یا 59 دلار معمولی) ارائه می دهد.

BusKill: اولین کابل قطع اتصال لپ تاپ در جهان

سازندگان آن گفتند BusKill “اولین کابل قطع اتصال لپ تاپ در جهان” است و آن را به عنوان “یک سوئیچ سخت افزاری که هنگامی که دستگاه شما به طور فیزیکی از شما جدا می شود یک ماشه قابل تنظیم توسط کاربر انجام می دهد” توصیف کردند.

به عبارت دیگر، BusKill می‌تواند از داده‌های ذخیره‌شده در دستگاه رمزگذاری‌شده شما و تمام حساب‌هایی که در حال حاضر از آن‌ها وارد شده‌اید، در برابر بدترین سناریوی دزدی که می‌تواند بازیابی و فرار کند، محافظت کند.

به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن در لینوکس، ویندوز 10 و MacOS آسان باشد. برنامه رابط کاربری گرافیکی می تواند صفحه قفل را در هر سه پلتفرم فعال کند. و این شرکت گفت که به زودی تریگرهای داخلی را برای خاموش کردن کامپیوتر در صورت قطع کابل منتشر خواهد کرد.

علاوه بر این، کاربران پیشرفته لینوکس می‌توانند به صورت دستی محرک‌های اضافی مانند یک ماشه خود تخریبی که هدر LUKS را حذف می‌کند، اضافه کنند و کل درایو را برای همیشه غیرقابل دسترس می‌کند. با این حال، این ویژگی پیشرفته عمداً در هنگام راه اندازی در دسترس نیست تا از حوادث ناگوار جلوگیری شود.

برای گردشگران، خبرنگاران و فعالان طراحی شده است

این شرکت گفت که BusKill در موقعیت‌های مختلف مفید است.

به عنوان مثال، این می تواند به روزنامه نگاران کمک کند که اسناد و منابع خود را در هنگام حمله ناگهانی پلیس سیاسی رژیم سرکوبگر به محل کار آنها حفظ کنند.

BusKill همچنین می‌تواند از حساب‌های مهم یک توریست در برابر دزد لپ‌تاپ که هنگام ورود او را می‌گیرد و فرار می‌کند محافظت کند، یا وقتی پلیس به خانه سازمان‌دهنده حمله می‌کند، گروه وابستگی آن فعال را ایمن نگه دارد.

این می تواند از کلیدهای خصوصی ذخیره شده در ماشین تاجر کریپتو در حین معامله در خارج از بورس یا بورس محافظت کند و به طور کلی از افتادن یک کامپیوتر قفل نشده به دست رقیب جلوگیری کند.

ویژگی ها و مشخصات

  • از لینوکس، ویندوز و macOS پشتیبانی می کند.
  • یک برنامه رابط کاربری گرافیکی منبع باز با ویژگی به روز رسانی خودکار امن برای دانلود نسخه های آینده (مانند راه اندازی های جدید).
  • برنامه BusKill یک ویژگی فعال/غیرفعال‌سازی دارد، بنابراین می‌توانید رویدادهای راه‌اندازی BusKill را قبل از قفل کردن صفحه‌تان متوقف کنید.
  • کابل خرد کردن سخت افزار نسبت به راه حل های مبتنی بر رادیو ساده تر و کمتر در برابر حملات آسیب پذیر است.
  • آهنرباهای قوی نئودیمیم N52 احتمال خاموش شدن تصادفی را کاهش می دهند.

آسان برای استفاده

  1. کابل BusKill را به حلقه کمربند یا سایر نقاط اتصال ایمن وصل کنید. این شرکت توصیه می کند که آن را به طریقی به خود متصل کنید.
  2. BusKill را روشن کنید.
  3. به برنامه BusKill در رایانه خود بروید و روی دکمه “دست” کلیک کنید. می توانید این برنامه را از GitHub دانلود کنید.

نرم افزار BusKill USB kill switch کابل منبع باز است، بنابراین می توانید برنامه را دانلود کرده و سعی کنید محصول را در خانه کپی کنید. البته نسخه شما فاقد آهنرباهای ایمنی خواهد بود. پس شاید فقط آن را بخرید.

قیمت: 89 دلار قیمت اولیه برای کیت کامل BusKill. 49 دلار قیمت اولیه فقط برای کابل پارگی مغناطیسی.

از کجا بخریم: CrowdSupplyمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …