بهره وری را با 210 برنامه برتر مک با کمتر از 70 دلار افزایش دهید


در کدام برنامه های مک مشترک هستید – و کدام را دوست دارید امتحان کنید اما نمی توانید هزینه را توجیه کنید؟ اشتراک ارزانی که به شما امکان دسترسی به بیش از 200 برنامه قاتل مک را می دهد چطور؟

این مفهوم پشت برنامه Setapp است که «Netflix on Mac Apps» نامیده می شود و این هفته آخرین فرصت شما برای دریافت اشتراک یک ساله تنها با 69 دلار است. این تخفیف 36 درصدی روی قیمت معمولی 107 دلار است.

200 برنامه عالی برای مک، یک قیمت پایین

این اشتراک همه کاره به شما امکان دسترسی نامحدود به بیش از 200 برنامه مک را می دهد که همگی برای کمک به شما در انجام هر کاری در رایانه مورد علاقه خود طراحی شده اند. این سرویس عالی که با دقت انتخاب شده است تا روز شما را پربازده‌تر و کارآمدتر کند، این سرویس عالی سلاح مخفی شما برای انجام کارهای بیشتر هر روز است – و هرگز تا پایان سال نیازی به اشتراک ابزار مک دیگری ندارید.

که توسط برنامه های نصب تقریباً بی پایان به عنوان “لامپ جین” توصیف می شود، یافتن گنج در آنها تقریباً به اندازه استفاده از آن لذت بخش است – و شما این کار را هر روز انجام خواهید داد. هر ابزار نسل بعدی برای به حداکثر رساندن بهره وری و افزایش گردش کار شما طراحی شده است. این بهترین راه حل برای سال نو است و تمام کارهای سخت را برای شما انجام خواهد داد.

کتابخانه متنوع Setapp شامل برنامه‌های مدیریت وظایف، هک‌های مک، پشتیبانی، ابزارهای توسعه‌دهنده، امور مالی شخصی و موارد دیگر است. با استفاده از این زیردریایی، هم شما و هم مک شما در سال آینده به خوبی کار می کنند. علاوه بر این، از آنجایی که در یک سال مشترک همه 210 آنها خواهید شد، می‌توانید بدون هیچ گونه مزاحمت، تبلیغات یا درخواستی برای خریدهای آزاردهنده درون برنامه‌ای از آنها استفاده کنید. این تنها یکی از مواردی است که ستاپ را بهتر از چنین خدماتی می کند.

در اشتراک های Setapp صرفه جویی کنید

با وجود برنامه‌های بسیار مفید مک در یک اشتراک، جای تعجب نیست که Setapp در همه جا، با کسب 4.4 از 5 ستاره از کاربران TrustPilot و 4.9 از 5 ستاره در ProductHunt، بازخوردهای بالایی را به دست آورده است.

سال آینده با Setapp، Mac خود و خودتان را پربارتر کنید: اشتراک 1 ساله که اکنون با 36 درصد تخفیف به قیمت 69 دلار (قیمت معمولی 107 دلار) به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …