دارندگان اپل واچ سری 7 پس از به روز رسانی watchOS 8.3 با سرعت پایین بوت شدن مواجه می شوند

اپل واچ سری 7
اخبار اپل


بسیاری از دارندگان اپل واچ سری 7 در هنگام بارگیری ابزارهای پوشیدنی خود پس از به روز رسانی watchOS 8.3 با مشکل مواجه می شوند. مصرف کنندگان گزارش می دهند که ساعت هوشمند آنها حتی پس از حدود یک ساعت شارژ فقط چند درصد شارژ می شود. به نظر می رسد این مشکل عمدتاً مربوط به شارژرهای شخص ثالث است، اگرچه برخی از کاربران نیز با بسته شارژ اپل با مشکلاتی روبرو هستند.

این مشکل باعث می شود که اپل واچ چند دقیقه پس از قرار گرفتن روی شارژر، شارژ را متوقف کند. برداشتن حامل شارژر و نصب مجدد آن پس از مدتی کار می کند، اما به نظر می رسد تنها یک راه حل موقت است. راه حل دیگر راه اندازی مجدد ساعت هوشمند است، اما باز هم راه حل دائمی نیست.

از Reddit:

من دیشب ساعتم را به 8.3 آپدیت کردم، امروز صبح آن را روی شارژر شخص ثالثم تنظیم کردم، بعد از یک ساعت برگشتم و شاید 2٪ امتیاز گرفته بودم؟

من همین کار را با ساعت همسرم و شارژر شخص ثالث او امتحان کردم و همین نتیجه را گرفتم.

آنها را روی شارژر رسمی قرار دهید، بزرگنمایی کنید، شارژ در کمترین زمان کامل می شود. ارگ!

آیا کس دیگری هم همین را می بیند؟ آیا این مشکل در آینده قابل رفع است یا گزینه های شخص ثالث من دیگر مفید نیستند؟

ویرایش: راه اندازی مجدد ساعت و گوشی جواب نمی دهد و تست های تکمیلی نشان می دهد که ساعت پس از چند دقیقه به طور کامل شارژ می شود. در اینجا خلاصه ای بسیار بزرگ است، اما «برخی» شارژرهای شخص ثالث ممکن است بر اساس تجربه من و برخی از موضوعات دیگری که در اینجا می بینم تحت تأثیر این به روز رسانی قرار گیرند.

همچنین اشاره می‌کنم که سایر گزینه‌های شارژ همچنان روی شارژر به خوبی کار می‌کنند (مگنت برای آیفون 12 و درگاه چراغ جلو)، فقط بخشی از ساعت جیر می‌زند.

شکایات مشابهی از سوی کاربران در جوامع پشتیبانی اپل وجود دارد. از آنجایی که بیشتر شکایات بیشتر از شارژرهای اپل واچ شخص ثالث است، ممکن است اپل با نسخه اخیر watchOS 8.3 چیزی مربوط به آنها را شکسته باشد.

این اولین بار نیست که دارندگان اپل واچ سری 7 با سرعت پایین شارژ مواجه می شوند. شکایات مشابهی در ماه نوامبر وجود داشت که اپل با watchOS 8.1.1 به آنها رسیدگی کرد. یکی از نکات برجسته اپل واچ سری 7 سرعت شارژ سریعتر آن است. اپل ادعا می کند که این دستگاه پوشیدنی را می توان تنها در 45 دقیقه تا 80 درصد شارژ کرد. با این حال، همانطور که بسیاری از کاربران تجربه می کنند، این ویژگی کمی باگ به نظر می رسد و به اندازه ای قابل اعتماد کار نمی کند.

احتمالاً درست مانند به‌روزرسانی watchOS 8.1.1، اپل به‌روزرسانی نقطه‌ای دیگری را برای watchOS 8 به‌طور خاص برای Apple Watch Series 7 منتشر خواهد کرد تا مشکل را برطرف کند.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …