دارندگان اپل واچ پس از به روز رسانی به watchOS 8.3 با مشکلات بوت مواجه می شوند


برخی از دارندگان اپل واچ پس از نصب آخرین به‌روزرسانی ساعت 8.3 اپل با مشکلات شارژ مواجه می‌شوند.

به نظر می رسد که این خطا عمدتاً بر اپل واچ سری 7 و لوازم جانبی شارژ شخص ثالث تعدادی از برندها تأثیر می گذارد. با این حال، برخی از کاربران مشکلات مشابه با مدل های قدیمی اپل واچ را گزارش می کنند. در صورت نیاز یک راه حل موقت وجود دارد.

اپل واچ با watchOS 8.3 بوت نمی شود

متأسفانه، خرابی ها چیزی است که در سال های اخیر از نرم افزار اپل انتظار داشتیم. به نظر می رسد که کوپرتینویی به ندرت برای هیچ یک از دستگاه های خود به روز رسانی منتشر می کند که هیچ مشکل ناامید کننده ای را ایجاد نمی کند.

مورد دوم بر اپل واچ تأثیر می گذارد و به کاربران اجازه نمی دهد پس از به روز رسانی به watchOS 8.3 با تعدادی از شارژرهای شخص ثالث شارژ شوند. به نظر می رسد در حالی که شارژ برای اکثر افراد مبتلا شروع می شود، به زودی متوقف می شود و مقداری آب برای آنها باقی می ماند.

یکی از کاربران Reddit نوشت: “من دیشب ساعت خود را به 8.3 به روز کردم، امروز صبح آن را روی شارژر شخص ثالث خود تنظیم کردم، یک ساعت دیگر برگشتم و شاید 2٪ افزایش یافت.” آنها را روی شارژر رسمی قرار دهید، بزرگنمایی کنید، شارژ در کمترین زمان انجام می شود.

دیگری نوشت: من و همسرم دقیقاً همین مشکل را داریم. “من شارژرهای 3 در 1 خریدم که قبل از آخرین به روز رسانی به خوبی کار می کردند.”

یکی دیگر گفت: “من همچنین با یک شارژر 3 در 1 که از آمازون سفارش داده ام این مشکل را دارم.” “من حتی با فروشنده تماس گرفتم و آنها (به سرعت) یک جایگزین برای من فرستادند … اما دومی همین کار را کرد.”

یک راه حل سریع اما موقت

برخی از کاربران حدس می زنند که این ممکن است اقدامی عمدی از سوی اپل برای جلوگیری از لوازم جانبی شارژ شخص ثالث مقرون به صرفه تر باشد، با توجه به اینکه بسیاری از آنها هنگام استفاده از شارژرهای مارک های بزرگتر مانند Belkin از این مشکل مصون هستند.

با این حال، این بسیار بعید به نظر می رسد. این تقریباً یک باگی است که امیدواریم در به‌روزرسانی بعدی watchOS برطرف شود. در این بین، راه حلی موقتی برای مبتلایان وجود دارد که باید فعلاً شما را حفظ کند.

بسیاری از کاربران گزارش می دهند که با راه اندازی مجدد اپل واچ در هنگام مواجهه با این مشکل، مشکل شارژ از بین می رود تا بتوانند 100% شارژ شوند. با این حال، باز می گردد، بنابراین ممکن است لازم باشد هر بار که بوت می کنید، مجدداً راه اندازی کنید.

این کامل نیست، اما بهتر از یک اپل واچ مرده است.

نه برای اولین بار

این اولین بار نیست که برای رفع مشکلات شارژ اپل واچ به آپدیت watchOS نیاز است. یک راه حل کوچک، watchOS 8.1.1، احتمالاً ماه گذشته با مشکلاتی روبرو شده است، زیرا دارندگان سری 7 قادر به شارژ دستگاه های خود نبودند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …