در اینجا اولین نگاهی به جرد لتو و آن هاتاوی در “We Crashed” برای Apple TV است +

اخبار اپل


منبع: Apple TV + / Entertainment Weekly

ابتدا به درام آینده Apple TV + نگاه کنید WeCrashed آزاد شده است.

این تصویر که توسط Entertainment Weekly به اشتراک گذاشته شده است، ستاره های جرد لتو و آن هاتاوی را در عکس ها نشان می دهد. از گزارش:

لی آیزنبرگ و درو کرولو، مجریان برنامه WeCrashed می گویند که در تمام تابستان در حین فیلمبرداری سریال محدود اپل تی وی + جدیدشان با جرد لتو صحبت نکرده اند.

کرولو با اشاره به بنیانگذار معمایی WeWork که توسط بازیگر آفتاب پرست در درام هشت قسمتی آنها (از بهار شروع می شود) گفت: “ما فقط با آدام نویمان صحبت کردیم.” آیزنبرگ درباره لتو افزود: «جارد با پروتز و لهجه اسرائیلی این دگرگونی کامل را انجام می دهد. پدرم اسرائیلی است و هیچ یادداشتی روی لهجه نداشت. با خودم گفتم: «باشه، حالمون خوبه. ما خوبیم.”

همانطور که اشاره شد، نمایش در بهار پیش بینی می شود و ظهور و سقوط استارتاپ WeWork را بر اساس پادکستی که عنوان خود را با این نمایش به اشتراک می گذارد، تشریح خواهد کرد. از اپل:

WeCrashed ظهور حریصانه و افول اجتناب‌ناپذیر WeWork، یکی از با ارزش‌ترین استارت‌آپ‌های جهان، و خودشیفته‌هایی که عشق آشفته‌شان بهترین کار را کرده است را دنبال خواهد کرد.

اپل به سرمایه گذاری در لیست محتوای اصلی خود برای Apple TV + ادامه می دهد و این هفته مستند جدیدی را با عنوان صدای 007، فیلمی درباره موسیقی فیلم های جیمز باند بیش از 60 سال.

Apple TV + بر روی بهترین آیفون‌ها، آی‌پدها، مک‌های اپل و بهترین تلویزیون‌های اپل تی‌وی 2021 موجود است.

محتوای استثنایی

لوگو در تلویزیون +

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …