سیگنال Wi-Fi خود را در یک خانه بزرگ با این روتر قدرتمند Gryphon از دست ندهید

اخبار اپل


برای بهبود شبکه خانگی خود، یک یا دو مورد از این روترهای قدرتمند Wi-Fi را دریافت کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

وقتی در خانه هستید، آخرین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که سرعت اینترنت شما چقدر است. روتر Gryphon AX یک برج Wi-Fi قدرتمند است که اتصال سریعی را به شما می دهد که همچنین فوق العاده ایمن است.

برای مدت محدودی، می‌توانید یک روتر Wi-Fi Gryphon AX را برای فروش با قیمت ۲۴۵ دلار (معمولاً ۲۷۹ دلار) یا دو روتر با قیمت ۴۴۲ دلار (معمولاً ۴۷۹ دلار) خریداری کنید.

وای فای سریع برای خانه شما

سرمایه گذاری زیادی برای متمایز کردن روتر از سایرین انجام شده است. از یک طرف باید سریع باشد. Gryphon دارای یک اتصال شبکه قابل توجه 4.3 گیگابیت بر ثانیه است که شعاع بزرگی را پوشش می دهد. این بدان معنی است که هیچ نقطه مرده ای وجود ندارد که شما نتوانید سیگنالی را پیدا کنید یا استراحت کنید.

سپس می خواهید اتصال شما امن باشد. و با همراهی برنامه Gryphon، ویژگی‌های زیادی دریافت می‌کنید که این روتر را به یکی از امن‌ترین روترها تبدیل می‌کند. می‌توانید یک شبکه امن راه‌اندازی کنید، کنترل‌های والدین را کنترل کنید یا تغییر دهید، یا حتی زمان خواب را برای دستگاه‌های خود تنظیم کنید. این به شما سطحی از کنترل می دهد که شما را با گزینه ها اضافه نمی کند.

شما همچنین از ESET، یک شرکت امنیتی با نزدیک به یک میلیون بررسی و امتیاز 4.7 / 5 ستاره، محافظت از بدافزار دریافت می‌کنید. همچنین کاهش تبلیغات، به‌روزرسانی‌های امنیتی روزانه، و اسکن‌های دستگاه را تجربه خواهید کرد که به شما اطلاع می‌دهند که آیا هر یک از دستگاه‌هایتان در معرض خطر یا تهدیدی برای شبکه شما هستند.

با یک Gryphon پوشش گسترده و اتصال رعد و برق دریافت می کنید. با دو نفر می توانید یک چیز را در فاصله بسیار زیادی بدست آورید. در مورد اجتناب از دستشویی در طبقه دوم نگران نباشید، زیرا تلفن شما نمی تواند به آنجا متصل شود.

در روتر Wi-Fi Gryphon AX صرفه جویی کنید

یک روتر WiFi Gryphon AX را برای فروش تهیه کنید، یکی به قیمت 245 دلار (معمولاً 279 دلار) یا دو تا با قیمت 442 دلار (معمولاً 479 دلار).

PS آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه سایت هایی را که در شبکه Wi-Fi جدید زیبای Gryphon خود تجربه می کنید طراحی کنید؟ این برنامه را بررسی کنید که به شما امکان می دهد در چند ثانیه در وب سایت ها فریم های سیمی ایجاد کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …