عبور از حیوانات: کریسمس افق های جدید – روز اسباب بازی، جرنگ جرنگ، هدایا، آدم برفی عالی، دستور العمل های DIY و موارد دیگر

اخبار اپل


منبع: iMore

جزایر عبور حیوانات ما در ماه دسامبر جشن بیشتری به نظر می رسند. درختان با چراغ های رنگارنگ پوشانده شده اند، روستاییان خانه های خود را با تزئینات تعطیلات تزئین می کنند، برف زمین را پوشانده است و بازیکنان در کریسمس توسط یک فرد خاص ملاقات می کنند. آیا منتظر تعطیلات سرگرم کننده هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد روز اسباب بازی، جرنگ جرنگ گوزن شمالی بینی سیاه، دستور العمل های تعطیلات DIY، هدایا و موارد دیگر در Animal Crossing: New Horizons بدانید.

در روز اسباب بازی – 24 دسامبر چه باید کرد

Acnh Jingle And Player

منبع: iMore

بیشتر سرگرمی های تعطیلات در آن برگزار می شود 24 دسامبر، یا شب کریسمس، نه کریسمس در اینجا دقیقاً همان کاری است که شما باید در روزهای 24 و 25 دسامبر برای تعطیلات روز اسباب بازی در جزیره عبور حیوانات خود انجام دهید.

دستورات را برای گوزن جنگل دماغ سیاه اجرا کنید

جینگل پس از آن به جزیره شما می رسد 5 صبح به وقت محلی در 24 دسامبر و تا ساعت 5 صبح در 25 دسامبر می ماند. او این وظیفه را بر عهده می گیرد که به شما دو کار بدهد، کاغذ بسته بندی تعطیلات بسازد و سپس از شما بخواهد که هدایایی را به روستاییان خود تحویل دهید. هنگامی که هر دو را انجام دهید، پاداش خواهید گرفت.

مرحله 1: کاغذ بسته بندی جشن درست کنید

کاغذ بسته بندی جشن Acnh Crafting

منبع: iMore

با جینگل صحبت کنید و او به شما خواهد گفت که فراموش کرده است هدایایی را برای روستاییان شما بسته بندی کند و قبل از اینکه از شما بخواهد سه تا از آنها را تهیه کنید، دستور تهیه کاغذ بسته بندی تعطیلات خود را به شما می دهد. برای ساختن هر سه عنصر، به آنها نیاز خواهید داشت 3 زیورآلات آبی، 3 زیور آلات زرد و 3 زیور آلات قرمز.

زیور Acnh را تکان دهید

منبع: iMore

  • چگونه برای دستور العمل های DIY زیور آلات تهیه کنیم: از جانب از اواسط دسامبر تا اوایل ژانویهاگر یکی از درختان کریسمس جشن را در جزیره خود تکان دهید، ممکن است فقط یک زینت بیفتد. شما می توانید از این زیور آلات برای تزیینات روز اسباب بازی استفاده کنید. انداختن این چیزها سخت است، بنابراین ممکن است مجبور شوید چندین بار درختان خود را قبل از افتادن درختان به زمین تکان دهید.
    • جایزه: هنگامی که سه تکه کاغذ بسته بندی تعطیلات را در دست دارید، به جینگل برگردید و آنها را به او بدهید. به عنوان پاداش او یک مجموعه به شما می دهد جوراب برای روز اسباب بازی. فراموش نکنید که فوراً آنها را در خانه خود آویزان کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

مرحله 2: اسباب بازی ها را به روستاییان خود تحویل دهید

هدیه Acnh

منبع: iMore

اکنون Jingle کیسه جادویی را که به کیسه اسباب بازی بابانوئل نیز معروف است به شما می دهد و از شما می خواهد که هدایایی را به روستاییان خود تحویل دهید. شما باید تمام هدایا را از قبل تحویل دهید ساعت 5 صبح به وقت محلی در ساعات اولیه صبح 25 دسامبر زیرا جینگل و کیف جادویی در این مرحله ناپدید می شوند. بدوید و با روستاییان خود صحبت کنید. آنها می توانند در هر نقطه ای از جزیره باشند، از جمله در خانه ها، مغازه ها یا قدم زدن در بیرون.

  • لازم نیست مثل بابانوئل لباس بپوشید: لازم نیست کلاه قرمزی را روی کت خود بپوشید، اگر نمی خواهید، روستاییان شما با دیدن کیف جادویی متوجه می شوند که هدایا از بابا نوئل است. اما لباس پوشیدن می تواند بخشی از سرگرمی باشد.
  • روستاییان شما سختگیر نیستند: بر خلاف بازی های قبلی Animal Crossing، شما مجبور نیستید انتخاب کنید که کدام هدیه را به آنها بدهید. کیف جادویی آن را به گونه ای می سازد که شما به طور خودکار هدیه مناسب را برای هر یک از همسایگان خود پس می گیرید.
    • جایزه: وقتی تحویل هدایا تمام شد به جینگل برگردید و او آن را به شما خواهد داد دستور العمل سورتمه برای روز اسباب بازی و انبوهی از هدایا.

با روستاییان خود هدایایی مبادله کنید

علاوه بر اهدای هدایای بابانوئل در 24 دسامبر، در صورت تمایل می توانید هدایایی را نیز با روستاییان خود مبادله کنید. برای انجام این کار، به سادگی کاغذ بسته بندی را از یک کابینت سبز رنگ در Nook’s Cranny خریداری کنید (یا کمی بسازید) و چیزی را که در حال حاضر در موجودی شما موجود است بپیچید. حتی یک سنگ هم این کار را انجام می دهد. پس از بسته بندی هدایا، آنها را به روستاییان خود بدهید.

به یاد دارید که اسباب بازی های سرگرم کننده هر روز در Nook’s Cranny برای خرید در دسترس بودند. اکنون زمان مناسبی است تا برخی از این هدایایی را که ممکن است قبلاً به دست آورده اید جمع کنید و آنها را تحویل دهید. دهقانان شما سختگیر نیستند. آنها از هر چیزی که به آنها می دهید خوششان می آید.

همه اسباب بازی های روز اسباب بازی که می توانید در Nook’s Cranny خریداری کنید

اسباب بازی Acnh

منبع: iMore

از جانب 1 تا 25 دسامبر، Nook’s Cranny اسباب بازی های سرگرم کننده ای را می فروشد که می توانید آنها را بخرید و سپس در 24 دسامبر به شخصیت های مورد علاقه خود در Animal Crossing هدیه دهید. حتماً هر روز Nook’s Cranny را بررسی کنید تا ببینید چه یافته‌های جدیدی در فروشگاه وجود دارد. این اسباب‌بازی‌ها در رنگ‌های مختلف موجود هستند، اما برای به دست آوردن تمام تغییرات، باید با دوستان خود معامله کنید.

چه باید کرد در کریسمس – 25 دسامبر

جوراب Acnh

منبع: iMore

آیا یادتان هست که قبلاً گفتم که باید جوراب ها را برای روز اسباب بازی در جایی در خانه خود در 24 دسامبر آویزان کنید؟ این به این دلیل است که اگر در 25 دسامبر این جوراب ها را بررسی کنید، متوجه می شوید که یک آیتم خاص در داخل آن منتظر شماست: یک عکس در قاب Jingle.

چه زمانی برف در جزیره من Animal Crossing خواهد آمد؟

دکوراسیون خارجی کارت کریسمس Acnh

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

متأسفانه از روز اول دسامبر، برف بلافاصله درختان و جزیره شما را نمی پوشاند. شما باید حدود یک هفته و نیم صبر کنید تا این اتفاق بیفتد. در 10 دسامبر، موسیقی جزیره شما تغییر می‌کند و شامل زنگ‌هایی می‌شود و دانه‌های برف به شدت می‌بارند، پس از آن جزیره‌های شما پوشیده از برف می‌شوند. 11 دسامبر. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روز بعد وارد Animal Crossing شوید و برف زیادی خواهید دید. شما همچنین می توانید شروع به جمع آوری کنید دانه های برف با تور خود، مانند گرفتن برگ افرا در حال سقوط در پاییز.

  • نیمکره شمالی: 11 دسامبر – 24 فوریه
  • نیمکره جنوبی: 11 ژوئن – 24 آگوست

دستور پخت دانه های برف DIY

اینها دستور العمل هایی هستند که می توانید با دانه های برف گرفته شده خود درست کنید. همه آنها با پاشیدن بادکنک ها به دست می آیند، به استثنای دستور العمل تاج گل دانه های برف که ایزابل به شما می دهد.

آیا می خواهید یک آدم برفی بسازید؟

Acnh تعطیلات مبارک

منبع: iMore

زمستان بدون آدم برفی یا پسر برفی کامل است، درست است؟ در حالی که در جزیره خود سرگردان هستید، ممکن است دو گلوله برفی روی زمین پیدا کنید. به سمت یکی بدوید و به آن لگد بزنید و کمی بزرگترش کنید. آنقدر به آن ضربه بزنید تا به اندازه کافی بزرگ شود که بتوانم غلت بزنم. حالا به غلتاندن گلوله برفی ادامه دهید و آن را بزرگتر کنید. وقتی اندازه مناسبی داشت، همین کار را با گلوله برفی دیگر انجام دهید.

وقتی اندازه دو گلوله برفی خوب شد، آنها را روی هم بغلتانید تا یک مبارزه با گلوله برفی شکل بگیرد. اولین باری که این کار را انجام می دهید، Snow Battle زنده می شود و هم یک دانه برف بزرگ و هم یک دستور تهیه دانه برف DIY به شما می دهد. اما از این پس اگر می‌خواهید جوایز را ببرید، باید نبرد برفی عالی را بسازید. شما فقط می توانید یک برف در روز انجام دهید، بنابراین باید آنها را وادار به شمارش کنید.

چگونه یک نبرد عالی برفی انجام دهیم

پسر برفی

منبع: iMore

مرحله ی 1: اولین گلوله برفی را پهن کنید تا تا حد امکان بزرگ شود.

Acnh توپ اسنوب بزرگ

منبع: iMore

گام 2: توپ دوم را بچرخانید تا زمانی که در کنار آن ایستاده اید به پایین گوش شما برسد. از برنامه دوربین NookPhone خود برای مشاهده ارتفاع گلوله برفی در کنار شما استفاده کنید.

مرحله 3: دومین گلوله برفی را روی گلوله بزرگ فشار دهید.

جوایز برای اسنوبوی عالی و مبلمان زمستانی

اینها جوایزی هستند که Snowboy در صورت ایجاد یک آدم برفی عالی به شما می دهد.

چگونه دستور العمل های DIY تعطیلات را دریافت کنیم

بادکنک زمستانی Acnh Popping Winter

منبع: iMore

شما باید بادکنک هایی را که در طول ماه دسامبر بر فراز جزیره شما پرواز می کنند را پایین بیاورید تا دستور العمل های DIY تعطیلات را بدست آورید. کنجکاو هستید بدانید اینها چه شکلی هستند؟ بخش زیر را ببینید.

همه دستور العمل های DIY جشن

عکس ویرایش شده Acnh Toy Day

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

13 دستور العمل DIY برای تعطیلات وجود دارد که به شما کمک می کند روز اسباب بازی را جشن بگیرید. من آنها را به ترتیب حروف الفبا فهرست کردم و مواد لازم برای ساخت آنها را درج کردم.

لباس های جشن بپوشید

لباس کریسمس Acnh

منبع: iMore

Able Sisters همچنین با ارائه لباس های تعطیلات که می توانید خریداری کنید، به روحیه جشن می افزاید. در طول ماه دسامبر، حتما ببینید چه ژاکت‌ها، لباس‌ها یا کلاه‌های بابانوئل زیبای کریسمس را می‌توانید پیدا کنید. هنگامی که انتخاب خوبی از لباس دارید، می توانید عکس بگیرید و چند کارت کریسمس زیبا برای عبور حیوانات تهیه کنید.

نقشه آمیبو جینگل

فتوپی جینگل

منبع: iMore

درست است؛ نقشه Jingle amiibo دارد. درست مانند نقشه Jack amiibo، هنگامی که هنگام بازدید از جزیره هاروی آن را اسکن می کنید، می توانید این گوزن شمالی را به Photopia وارد کنید. سپس می توانید منطقه را تزئین کنید، حس خاصی به آن بدهید و عکس های سرگرم کننده ای در تعطیلات بگیرید. همچنین می توانید با استفاده از این کارت amiibo از او دعوت کنید تا با شما در The Roost قهوه بخورد.

اگر DLC Animal Crossing: Happy Home Paradise را دارید، اسکن این نقشه به شما این امکان را می دهد که خانه ای عالی برای تعطیلات برای این گوزن شمالی شاد ایجاد کنید.

آهوهای شاد جشن

کارت آمیبو عبور از حیوانات Jingel

کارت Jingle amiibo

یاور کوچک بابا نوئل

با اسکن این کارت amiibo، می توانید Jingle را برای عکاسی به Photopia دعوت کنید یا او را به یک قهوه در Roost دعوت کنید. حتی اگر یک DLC برای Animal Crossing Happy Home Paradise داشته باشید، می توانید فرار رویایی او را بسازید.

کریسمس عبور از حیوانات

Animal Crossing: New Horizons همچنان ثابت می‌کند که چرا یکی از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ ساخته شده است. من واقعا مشتاقانه منتظر دیدن Jingle و انتخاب هدایای عالی برای روستای مورد علاقه ام، اسپرینکل هستم. تا آن زمان، ما فقط باید روزهای تا کریسمس را بشماریم.

پایه ای

عنوان عبور از حیواناتمنبع: نینتندو

سوئیچ بیشتری دریافت کنید

نینتندو سوییچ

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …