فیلادلفیا ساختمان‌ها و مکان‌های دیدنی سه بعدی زیبایی را در نقشه‌های اپل دریافت می‌کند

اخبار اپل


The Detailed City Experience در فیلادلفیا قرار دارد.
تصویر: فرقه مک

تجربه تفصیلی شهر از نقشه های اپل به فیلادلفیا، پنسیلوانیا رسیده است، جایی که اکنون می توانید ساختمان های سه بعدی زیبا، مکان های دیدنی و موارد دیگر را ببینید.

این ارتقا ابتدا توسط کاربران توییتر مشاهده شد و از آن زمان توسط وب سایت اپل تایید شد. فیلادلفیا در یک تجربه سه بعدی به لندن لس آنجلس، نیویورک، سن دیگو، سانفرانسیسکو و واشنگتن دی سی می پیوندد.

نقشه سه بعدی اپل به فیلادلفیا می آید

Detailed City Experience که برای اولین بار با iOS و iPadOS 15 در پاییز امسال معرفی شد، یک راه کاملاً جدید برای کاوش شهرها در Apple Maps به شما ارائه می دهد. این ساختمان ها، مجسمه ها و دیگر بناهای شاخص را احیا می کند.

این ویژگی تاکنون تنها در چند شهر بزرگ در دسترس است، همانطور که در زمان انتشار آن وجود داشت، اما اپل در دسترس است به آرامی دامنه آن را گسترش دهد. فیلادلفیا آخرین موردی است که آن را دریافت کرده است، بنابراین بازدیدکنندگان اکنون می توانند نقشه هایی با جزئیات بیشتر و همچنین مدل های زیبا را مشاهده کنند.

در حالی که همه چیزهایی که خواهید دید به صورت سه بعدی نخواهد بود، اما مقاصد محبوب تری – مانند موزه هنر فیلادلفیا، مکان آزادی، تالار شهر فیلادلفیا و البته مجسمه راکی ​​- دستخوش ارتقاءهای اساسی شده اند.

برای بررسی خود، کافی است فیلادلفیا را در نقشه های اپل در iOS 15، iPadOS 15 یا macOS Monterey جستجو کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …