نحوه استفاده از Truecaller در آیفون برای مسدود کردن تماس ها و پیام های اسپم

اخبار اپل


Truecaller یکی از معدود برنامه هایی است که کاربران اندروید هنگام تغییر به آیفون از دست می دهند. iOS به‌طور پیش‌فرض با شناسه تماس‌گیرنده و مسدود کردن هرزنامه در دسترس نیست، و ادغام Truecaller به آن روانی که در Android تجربه کرده‌اید نیست. با آخرین به روز رسانی ها، Truecaller موفق به ارائه راه حل های قابل مقایسه برای آیفون شده است. در اینجا نحوه استفاده از Truecaller در آیفون خود آورده شده است.

با افزایش هرزنامه برای تماس‌ها و پیام‌ها، مهم است که قبل از اینکه ساعات کاری پربار شما را خراب کنند، آنها را مسدود کنید. اینجاست که Truecaller وارد عمل می شود.

Truecaller در آیفون و اندروید متفاوت عمل می کند. این عمدتا به دلیل محدودیت های اپل برای شناسایی و ردیابی تماس گیرنده در آیفون است.

این یک راه اندازی ساده برای Truecaller در آیفون نیست. باید تغییراتی در برنامه تنظیمات آیفون ایجاد کنید.

مسدود کردن تماس و احراز هویت با Truecaller را در آیفون فعال کنید

به دلایل حفظ حریم خصوصی، اپل به برنامه های شخص ثالث اجازه دسترسی به گزارش تماس شما را نمی دهد. پس از دانلود Truecaller از اپ استور، باید آن را از تنظیمات فعال کنید. اینگونه است.

مرحله ی 1: باز کن تنظیمات در آیفون

گام 2: به پایین بروید تلفن و آن را لمس کنید.

مرحله 3: انتخاب کنید مسدود کردن تماس و شناسایی.

مرحله 4: تمام گزینه های Truecaller را از منوی زیر فعال کنید.

از این پس Truecaller می تواند تماس ها را مسدود کرده و شناسه تماس گیرنده را ارائه دهد.

فیلتر کردن هرزنامه را با Truecaller در پیام‌رسانی فعال کنید

در برخی مناطق، برنامه پیش‌فرض پیام‌ها دارای فیلترهایی است. با این حال، از راه های خاصی محدود است. به ویژه هنگام مرتب کردن پیام های افرادی که در مخاطبین شما نیستند بسیار مفید است.

Truecaller راه حل بسیار بهتری ارائه می دهد و پیام ها را منظم سازماندهی می کند. مراحل زیر را برای فعال کردن Truecaller برای فیلتر کردن پیامک در آیفون دنبال کنید.

مرحله ی 1: باز کن تنظیمات در آیفون

گام 2: قابل اعتماد و متخصص پیام ها.

مرحله 3: به پایین بروید ناشناس و هرزنامه.

مرحله 4: مطبوعات Truecaller و از منوی پاپ آپ آن را فعال کنید.

پیام های هرزنامه را در truecaller مسدود کنید

توجه داشته باشید که Truecaller می‌تواند هر پیامی را که آیفون شما دریافت می‌کند بخواند. این پیام‌ها ممکن است شامل اطلاعات شخصی، گذرواژه‌های یکبار مصرف بانک و موارد دیگر باشد.

اگر می‌خواهید از Truecaller بهره بیشتری ببرید، Truecaller Premium را انتخاب کنید زیرا تبلیغات را حذف می‌کند، نشان می‌دهد چه کسی حساب شما را مشاهده کرده است، حالت ناشناس را فعال می‌کند، محافظت بهتری در برابر هرزنامه ارائه می‌کند و موارد دیگر.


اگر نظر خود را در مورد Truecaller تغییر دادید، راهنمای ما در مورد نحوه حذف شماره Truecaller خود را دنبال کنید. چگونه می خواهید از Truecaller در آیفون خود استفاده کنید؟ آیا ادغام Truecaller با اندروید را از دست داده اید؟ تجربه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …