نحوه ایجاد یک صفحه اصلی آیفون خالی یا خالی در iOS 15

اخبار اپل


آیا یک والپیپر جدید و زیبا روی صفحه اصلی آیفون اعمال کردید تا فقط توسط نمادها و ویجت های برنامه خراب شود؟ در اندروید می توانید ظاهری تمیز و مینیمال با یک تصویر زمینه کامل داشته باشید. با آخرین به‌روزرسانی‌های iOS، ممکن است ظاهری تمیز در صفحه اصلی و آیفون خود داشته باشید. در اینجا نحوه ایجاد یک صفحه اصلی خالی یا خالی در iOS 15 آورده شده است.

ما سه روش برای ایجاد صفحه اصلی آیفون خالی یا خالی در iOS 15 را توضیح خواهیم داد. اما ابتدا باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  • مطمئن شوید که آیفون شما دارای iOS 15 یا جدیدتر است.
  • مطمئن شوید که آیفون شما برنامه میانبر سیری را نصب کرده است. اگر آن را ندارید از طریق لینک زیر آن را نصب کنید.

دانلود – میانبرها

1. به صورت دستی نمادها را به صفحه اصلی دیگری منتقل کنید

این بسیار ساده است، اما زمان بر است. برای ایجاد تغییرات مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله ی 1: بفرمایید تو، بیا تو حالت تکان دادن با ضربه زدن و نگه داشتن یک منطقه خالی یا نماد برنامه در صفحه اصلی.

گام 2: هر نماد برنامه را به صورت دستی از صفحه اصلی به صفحه دوم منتقل کنید.

یک صفحه اصلی آیفون خالی ایجاد کنید - برنامه ها را از خانه منتقل کنید

هنگامی که حرکت تمام نمادهای برنامه را تمام کردید، خود را با یک صفحه اصلی خالی خواهید دید. اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد. به محض اینکه برنامه ها یا بازی های جدید را از اپ استور دانلود می کنید، در صفحه اصلی خالی شما ظاهر می شوند و ظاهر عالی را خراب می کنند.

برای جلوگیری از این اتفاق، باید گزینه را در تنظیمات تغییر دهید.

مرحله ی 1: باز کن تنظیمات در آیفون و به پایین اسکرول کنید صفحه اصلی.

گام 2: انتخاب کنید کتابخانه برنامه فقط از منوی برنامه های تازه دانلود شده

از این پس، همه برنامه‌های تازه دانلود شده شما مستقیماً فقط به کتابخانه برنامه می‌روند و صفحه اصلی خالی شما را در iOS 15 دست نخورده می‌گذارند.

اگر مطمئن نیستید که App Library چیست، پست ویژه ما را بخوانید تا نحوه استفاده از App Library در آیفون را بیاموزید.

هنگامی که یک صفحه اصلی خالی در آیفون خود دارید، می توانید از ژست کشیدن انگشت برای جستجوی برنامه ها با استفاده از Spotlight استفاده کنید یا به کتابخانه برنامه بکشید و یکی از دسته ها را انتخاب کنید.

یک صفحه اصلی آیفون خالی ایجاد کنید - برنامه ها را فقط به کتابخانه برنامه اضافه کنید

2. از ویجت پیشنهادات سیری استفاده کنید

این روش تنها یک صفحه اصلی برای شما باقی می گذارد. برای استفاده از Spotlight یا App Library برای پیدا کردن برنامه ها یا بازی های مورد علاقه خود آماده شوید.

مرحله ی 1: روی نماد هر برنامه ای به مدت طولانی فشار دهید و وارد شوید حالت تکان دادن.

گام 2: روی ضربه بزنید + نماد در گوشه سمت چپ بالا و پنل ویجت را باز کنید.

مرحله 3: من به دنبال پیشنهاداتی برای سیری و اضافه کنید پیشنهادات کاربردی ویجت به صفحه اصلی سه ابزار از این قبیل را برای میانبرهای سیری اضافه کنید.

یک صفحه اصلی آیفون خالی ایجاد کنید - ویجت پیشنهاد برنامه را اضافه کنید

مرحله 4: منوی ویجت را ببندید و فعال کنید حالت تکان دادن از نو.

مرحله 5: نقاط بالای ایستگاه اتصال (چیزی که صفحات را در صفحه اصلی شما نشان می دهد) را لمس کنید. باز خواهد شد ویرایش صفحات منو.

مرحله 6: علامت همه صفحات غیر از صفحه ابزار سیری را بردارید.

مرحله 7: با ضربه زدن از حالت فلیکر خارج شوید انجام شده دکمه در گوشه سمت راست بالا

یک صفحه اصلی آیفون خالی ایجاد کنید - ویجت را حذف کنید

مرحله 8: اکنون هر سه ابزار Siri را که در مرحله 3 اضافه کرده اید حذف کنید.

حذف ویجت از آیفون

این است! اکنون یک صفحه اصلی آیفون دارید که فقط کاغذدیواری وصل شده است. حتی می‌توانید برنامه‌ها را از یک ایستگاه اتصال حذف کنید، اما داک خالی همچنان پس‌زمینه‌ای تار خواهد داشت که به نظر ما کمی عجیب به نظر می‌رسد.

اگر به برنامه ای دسترسی دارید، می توانید این کار را با کشیدن پایین و استفاده از جستجوی Spotlight یا استفاده از کتابخانه برنامه انجام دهید. در مورد ویجت ها، می توانید ویجت های مورد نیاز خود را به ظاهر امروزی اضافه کنید.

3. از اپلیکیشن Transparent Widget استفاده کنید

آخرین ترفند استفاده از یک برنامه ویجت شخص ثالث برای ایجاد یک صفحه اصلی آیفون خالی است. ویجت های شفاف نه تنها یک صفحه اصلی خالی ایجاد می کنند، بلکه به شما امکان می دهند بین آیکون ها فاصله بیافزایید.

به این ترتیب می توانید یک صفحه اصلی با نمادهای برنامه در مکان مورد نظر دریافت کنید، درست مانند آنچه در صفحه اصلی اندروید به نظر می رسد. یکی دیگر از مزایای بزرگ این روش نسبت به روش های دیگر این است که می توانید یک صفحه اصلی خالی حتی بین دو صفحه پر شده برنامه داشته باشید. اما ابتدا باید اپلیکیشن TWid را از اپ استور دانلود کنید. با کلیک بر روی دکمه دانلود زیر می توانید این کار را انجام دهید.

دانلود – ویجت شفاف

اکنون که برنامه را دانلود کردید، آماده ایجاد یک صفحه اصلی خالی در iOS 15 هستید.

مرحله ی 1: قابل اعتماد و متخصص حالت تکان دادن با ضربه زدن روی یک قسمت خالی در صفحه اصلی.

گام 2: به لغزش به سمت راست ادامه دهید تا زمانی که به صفحه خالی برسید. در این مرحله با فشار دادن اسکرین شات بگیرید قدرت و دکمه های افزایش صدا.

مرحله 3: باز کن TWid برنامه را انتخاب کنید و اسکرین شات را انتخاب کنید.

مرحله 4: اگر اسکرین شات گرفته شده را در وسط برنامه مشاهده کردید، کارتان تمام است. اما اگر این کار را نکردید، روی قسمت سوم به نام کلیک کنید تنظیمات و کلیک کنید ویجت ها را به روز کنید.

یک صفحه اصلی آیفون خالی ایجاد کنید - ویجت شفاف

مرحله 5: به صفحه اصلی برگردید و دوباره وارد شوید حالت تکان دادن.

مرحله 6: روی دکمه + در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید و جستجو کنید TWid.

مرحله 7: ویجت ها را به دلخواه خود اضافه کنید. می توانید تصویر نمایش داده شده در ویجت را با فشار دادن و نگه داشتن آنها تنظیم کنید ویجت را ویرایش کنید. اکنون می توانید موقعیت اسکرین شات نمایش داده شده را انتخاب کنید.

یک صفحه اصلی آیفون خالی ایجاد کنید - یک ویجت شفاف اضافه کنید

برای مثال، اگر ویجت میانی را در بالا قرار دهید، انتخاب کنید اوج گزینه منوی ویرایش ابزارک، انتخاب کنید متوسط و در ذیل اگر قصد دارید ویجت را به ترتیب در وسط یا پایین صفحه قرار دهید.

تنها ایراد این روش این است که نام برنامه را در زیر ویجت اضافه شده در صفحه اصلی خواهید دید. این می تواند برای برخی افراد حواس پرتی باشد.

گجت های شفاف در آیفون

استفاده از ویجت‌های شفاف برای ایجاد یک صفحه اصلی خالی سریع و آسان است، اما هر بار که تصویر زمینه خود را تغییر می‌دهید، باید وارد برنامه شوید، اسکرین شات را انتخاب کنید و ویجت‌ها را بازخوانی کنید.

با اپلیکیشن Transparent Widgets، می توانید یک صفحه اصلی آیفون کاملا متفاوت دریافت کنید. چند ایده عالی برای الهام گرفتن از صفحه اصلی آیفون را بررسی کنید.


از کدام ترفند برای ایجاد صفحات خالی یا خالی در صفحه اصلی آیفون iOS 15 استفاده کردید؟ تنظیمات کامل خود را در بخش نظرات زیر به ما نشان دهید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …