نحوه باز کردن قفل آیفون با فیس آیدی در حین استفاده از ماسک

اخبار اپل


سیستم امنیتی تشخیص چهره و ماسک‌های صورت هرگز مناسب نبودند، اما اپل برخی به‌روزرسانی‌های iOS را انجام داده است که باز کردن قفل آیفون را در هنگام استفاده از ماسک آسان‌تر می‌کند. تنظیماتی که این شرکت ایجاد کرده است امکان دور زدن Face ID را برای دسترسی سریعتر به صفحه ورود رمز عبور فراهم می کند.

گزینه های دیگری نیز برای بهترین تجربه ممکن هنگام باز کردن قفل آیفون در حین پوشیدن ماسک وجود دارد، مانند تعیین رمز عبور ساده تر یا اجازه دادن به اپل واچ شما برای انجام این کار برای شما. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

چگونه به سرعت قفل آیفون خود را هنگام استفاده از ماسک باز کنیم؟

در iOS 13.5 و جدیدتر، اپل Face ID را تنظیم کرده است تا بهتر تشخیص دهد چه زمانی صورت شما توسط یک شی ماسک مسدود می شود. با این تنظیمات، آیفون شما به جای اینکه چند ثانیه منتظر ماند تا Face ID دوباره امتحان کند، بلافاصله به صفحه رمز عبور می‌رود.

 1. هنگام استفاده از ماسک، انگشت خود را بکشید بالا از پایین آیفون خود در حالی که آن را نگه داشته اید، همانطور که برای باز کردن قفل آن با Face ID انجام می دهید. آیفون شما باید فوراً به صفحه رمز عبور برود.
 2. خود را وارد کنید کلمه عبور.

  منبع: iMore

نحوه استفاده از رمز عبور به جای Face ID برای باز کردن قفل آیفون

اگر می خواهید صفحه رمز عبور را بدون نگاه کردن به آیفون خود باز کنید (مثلاً وقتی آن را از جیب خود بیرون می آورید یا وقتی پشت میز می نشینید)، این نیز یک گزینه است.

 1. انگشت خود را بکشید بالا از پایین صفحه آیفون خود تا زمانی که آن را تماشا کنید (در غیر این صورت مستقیماً به صفحه رمز عبور خواهد رفت).
 2. ضربه زدن شناسه چهره در وسط صفحه نمایش
 3. خود را وارد کنید کلمه عبور.

  برای نشان دادن نحوه کشیدن انگشت به بالا از پایین صفحه، روی Face ID ضربه بزنید و رمز عبور خود را وارد کنید، از Face ID bypass آیفون استفاده کنید.

  منبع: iMore

چگونه یک رمز عبور چهار کاراکتری در دستگاه iOS خود تنظیم کنیم

اگر معمولاً با یک رمز عبور الفبایی در آیفون خود کار می‌کنید، اما به دنبال چیزی کوتاه‌تر و آسان‌تر برای وارد کردن در هنگام بیرون رفتن در حالی که ماسک دارید، می‌گردید، در صورت تمایل می‌توانید این کار را انجام دهید.

در حالی که من به جای آن گزینه شش رقمی را انتخاب می کنم، شما من میتوانم در صورت تمایل یک رمز عبور چهار رقمی ایجاد کنید. این بسیار کمتر امن است، اما سریعتر از یک عبارت الفبایی باز می شود.

 1. باز کن تنظیمات در آیفون شما
 2. ضربه زدن شناسه چهره و رمز عبور.
 3. خود را وارد کنید کلمه عبور.

  یک رمز عبور چهار رقمی تنظیم کنید که نحوه باز کردن تنظیمات را نشان می دهد، روی Face ID & Passcode ضربه بزنید و رمز عبور فعلی خود را وارد کنید.

  منبع: iMore

 4. ضربه زدن رمز عبور را تغییر دهید.
 5. خود را وارد کنید رمز عبور قدیمی.
 6. ضربه زدن گزینه های رمز عبور.

  یک رمز عبور چهار رقمی تنظیم کنید که نشان می دهد چگونه روی تغییر رمز عبور ضربه بزنید، رمز عبور قدیمی خود را وارد کنید، سپس روی گزینه های رمز عبور ضربه بزنید.

  منبع: iMore

 7. ضربه زدن کد عددی 4 رقمی برای ایجاد یک کد چهار رقمی یا کد دیجیتال سفارشی برای یک کد شش رقمی
 8. خود را وارد کنید رمز عبور جدید.
 9. خود را وارد کنید رمز عبور جدید دوباره برای بررسی آن

  یک رمز عبور چهار رقمی تنظیم کنید که نشان می دهد چگونه روی یک کد 4 رقمی ضربه بزنید، رمز عبور جدید خود را وارد کنید، سپس برای تأیید دوباره رمز عبور جدید خود را وارد کنید.

  منبع: iMore

چگونه با اپل واچ قفل آیفون خود را باز کنیم

در iOS 14.5 و watchOS 7.4، اپل این قابلیت را برای افرادی که اپل واچ دارند اضافه کرد تا زمانی که سعی می کنند از Face ID در حین استفاده از ماسک صورت استفاده کنند، به طور خودکار قفل آیفون خود را با اپل واچ خود باز کنند. اپل واچ باید پوشیده، قفل و در کنار آیفون باشد.

اگر می‌خواهید این ویژگی را روشن کنید، حتماً راهنمای ما را در مورد نحوه باز کردن قفل آیفون با اپل واچ خود بررسی کنید.

اونجا امن باش

همیشه تعادلی بین امنیت و راحتی وجود دارد، اما دیدن اینکه اپل به سرعت iOS را برای مقابله با افزایش استفاده از ماسک‌های صورت در سراسر جهان تطبیق می‌دهد و در عین حال خطرات امنیتی را متعادل می‌کند، بسیار خوب است.

استفاده از ماسک می تواند به اندازه کافی ناراحت کننده باشد، زیرا بدون تلفن شما با امتناع از باز کردن قفل، زندگی شما را دشوار می کند. امیدواریم نکات بالا هر گونه نگرانی را برطرف کند.

به روز شده در دسامبر 2021: به روز رسانی برای iOS 15.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …