نحوه تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی در Apple TV

اخبار اپل


منبع: Stephen Warwick / iMore

Apple TV بهترین راه برای تماشای محتوای مورد علاقه شما است، اما برای استفاده از همه چیزهایی که ارائه می دهد، باید بدانید که چگونه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی Apple TV را تماشا کنید. در حالی که کنترل‌های اصلی پخش آسان هستند، Apple TV همچنین موارد اضافی مانند انتخاب فصل، صحنه‌های حذف شده و موارد دیگر را برای عناوین انتخاب شده فراهم می‌کند. از پخش چیزی در برنامه Apple TV گرفته تا کنترل پخش از Siri Remote، در اینجا نحوه تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی در Apple TV خود آورده شده است.

نحوه تماشای برنامه یا فیلم در برنامه تلویزیون

برنامه تلویزیون همه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را که تماشا می‌کنید در یک مکان آورده و همچنین دسترسی سریع به Apple TV + نسخه اصلی را فراهم می‌کند.

 1. باز کن تلویزیون برنامه، از صفحه اصلی یا با فشار دادن دکمه صفحه اصلی Apple TV.
 2. یک نمایش یا فیلم را انتخاب کنید بعد برای ادامه تماشای آن فورا

  نحوه تماشای نمایش یا فیلم در برنامه Apple TV با نمایش مراحل: برنامه تلویزیون را راه اندازی کنید، یک فیلم یا نمایش را از Up Next انتخاب کنید

  منبع: iMore

 3. از طرف دیگر، می‌توانید روی یک نمایش یا فیلم در بخش‌های ارائه شده کلیک کنید.

 4. کلیک بازی یا قسمت اولکه روی دکمه ظاهر می شود.

  نحوه تماشای یک نمایش یا فیلم در Apple TV با نمایش مراحل: یا، یک نمایش را از یک دسته ویژه انتخاب کنید، روی Play یا قسمت اول کلیک کنید.

  منبع: iMore

نحوه پخش ویدیو از کتابخانه خود در برنامه تلویزیون

برای تماشای محتوایی که در Apple TV دارید، دیگر نیازی به رفتن به برنامه های فیلم و تلویزیون جداگانه ندارید. فقط به تب Library در برنامه TV بروید.

 1. باز کن تلویزیون ap.
 2. هدایت به کتابخانه بخش در بالای صفحه نمایش

  نحوه پخش یک ویدیو از کتابخانه خود در برنامه Apple TV با نمایش مراحل: برنامه TV را اجرا کنید، به کتابخانه بروید

  منبع: iMore

 3. یک برگه مانند خرید اخیر، برنامه های تلویزیونی، فیلم ها، یا ژانری برای یافتن آنچه به دنبالش هستید.
 4. روی a کلیک کنید عنوان در کتابخانه خود می خواهید بازی کنید.

  نحوه پخش یک ویدیو از کتابخانه خود در برنامه Apple TV با نمایش مراحل: برگه ای مانند خریدهای اخیر یا فیلم ها را انتخاب کنید، روی عنوانی که می خواهید پخش شود کلیک کنید.

  منبع: iMore

 5. کلیک بازی اگر در حال تماشای فیلم هستید یا کلیک کنید قسمت اگر می خواهید یک برنامه تلویزیونی تماشا کنید می خواهید بازی کنید.

  نحوه پخش یک ویدیو از کتابخانه خود در برنامه Apple TV با نمایش مراحل: اگر در حال تماشای یک فیلم هستید، روی Play کلیک کنید، یا اگر می خواهید یک برنامه تلویزیونی تماشا کنید، روی قسمتی که می خواهید پخش شود کلیک کنید.

  منبع: iMore

نحوه دسترسی به منوهای فصل های Apple TV

اگر می خواهید به صحنه مورد علاقه در یک فیلم بروید یا در شب فیلم بعدی خود پخش را از سر بگیرید، می توانید این کار را با فصل انجام دهید.

 1. شروع به پخش یک فیلم یا برنامه تلویزیونی کنید.
 2. برای باز کردن، انگشت خود را به پایین بکشید اطلاعات منو.
 3. انگشت خود را به سمت راست بکشید و کلیک کنید سرها.
 4. انگشت خود را به چپ یا راست بکشید و a را انتخاب کنید سر.

  نحوه دسترسی به منوهای فصل در برنامه Apple TV TV با نمایش مراحل: پخش یک فیلم یا نمایش، انگشت خود را به پایین بکشید، به راست بکشید، و روی Chapters کلیک کنید، یک فصل را انتخاب کنید.

  منبع: iMore

فیلم یا نمایش تلویزیونی شما به قسمتی که انتخاب می‌کنید به جلو یا عقب می‌رود.

چگونه اپل تی وی را سریع به جلو یا عقب برگردانیم

اپل تی وی دو راه برای سریع جلو یا عقب کشیدن در حین تماشای فیلم یا برنامه تلویزیونی ارائه می دهد. می‌توانید با افزایش 10 ثانیه‌ای به جلو یا عقب بپرید، یا می‌توانید از کنترل‌های سنتی‌تری برای سریع جلو و عقب کردن استفاده کنید. بسته به مدل Siri Remote که Apple TV شما دارد، کنترل‌ها نیز متفاوت خواهند بود.

برای پرش به جلو یا عقب با افزایش 10 ثانیه ای:

 1. روی دکمه چپ یا راست کنترل از راه دور Apple TV کلیک کنید.
  • روی کنترل از راه دور مشکی اصلی سیری: هنگام پخش یک فیلم یا برنامه تلویزیونی، محکم فشار دهید در سمت چپ یا راست پد لمسی Siri Remote تا زمانی که نماد 10 ثانیه ای را در کنار نوار وضعیت پخش مشاهده کنید.
 2. محتوا به مدت 10 ثانیه به جلو یا عقب پرش می شود.

  نحوه پرش به جلو یا عقب در مراحل 10 ثانیه ای در Apple TV، نمایش مراحل: روی دکمه چپ یا راست Siri Remote کلیک کنید.

  منبع: iMore

برای جلو یا عقب بردن سریع:

 1. مطبوعات مکث کنید در حالی که فیلم یا برنامه تلویزیونی در حال پخش است.
 2. انگشت خود را بکشید چپ یا راست تا زمان معینی سریع به جلو یا عقب بروند.
 3. مطبوعات بازی.

  نحوه به جلو یا عقب بردن سریع Apple TV با نمایش مراحل: Pause را فشار دهید، انگشت خود را به چپ یا راست بکشید، روی Play کلیک کنید.

  منبع: iMore

نحوه شناسایی فیلم ها با iTunes Extras در Apple TV

برای اینکه بفهمید کدام فیلم ها دارای iTunes Extra هستند، باید کمی عمیق تر بگردید. از صفحه مرورگر به راحتی قابل تشخیص نیست. وقتی فیلمی را با iTunes Extras پیدا می‌کنید، می‌توانید قبل از تصمیم به خرید آن ویژگی‌های ویژه‌ای را بررسی کنید.

 1. باز کن برنامه تلویزیونی.
 2. به a بروید فیلم و روی Siri Remote کلیک کنید.

  نحوه شناسایی فیلم ها با iTunes Extras در Apple TV با نمایش مراحل: برنامه TV را راه اندازی کنید، به فیلمی بروید که می خواهید برای iTunes Extras بررسی کنید.

  منبع: iMore

 3. انگشت خود را بکشید پایین برای مشاهده جزئیات فیلم اگر فیلم دارای iTunes Extras باشد، در قسمت تریلرها و فیلم های مرتبط قرار می گیرد.

  نحوه شناسایی فیلم ها با برنامه های iTunes Extras Apple TV با نمایش مراحل: انگشت خود را به پایین بکشید و iTunes Extras را جستجو کنید.

  منبع: iMore

ده ها، اگر نه صدها، فیلم iTunes وجود دارد که با امکانات اضافی همراه هستند، درست همانطور که اگر آنها را روی DVD یا Blu-Ray خریداری می کردید. هنگامی که یک فیلم با iTunes Extras دارید، می توانید محتوای اضافی را در هر زمان تماشا کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار از طریق تب Library در برنامه تلویزیون است.

 1. باز کن تلویزیون ap.
 2. هدایت به کتابخانه بخش در بالای صفحه نمایش

  نحوه تماشای موارد اضافی iTunes در برنامه Apple TV با نمایش مراحل: برنامه TV را راه اندازی کنید، به کتابخانه بروید

  منبع: iMore

 3. یک برگه مانند خرید اخیر، برنامه های تلویزیونی، فیلم ها، یا ژانری برای یافتن آنچه به دنبالش هستید.
 4. روی a کلیک کنید فیلم سینما در کتابخانه خود می خواهید بازی کنید.

  نحوه تماشای موارد اضافی iTunes در برنامه Apple TV با نمایش مراحل: برگه ای مانند خریدهای اخیر یا فیلم ها را انتخاب کنید، روی عنوانی که می خواهید پخش شود کلیک کنید.

  منبع: iMore

 5. را کلیک کنید موارد اضافی یا در صورت وجود یکی از گزینه های اضافی دیگر مانند تریلرها، مشخصه، و صحنه های.

  نحوه تماشای برنامه های اضافی iTunes در Apple TV با نمایش مراحل: روی Extras یا در صورت وجود، یکی از گزینه های اضافی دیگر مانند تریلرها، ویژگی ها و صحنه ها کلیک کنید.

  منبع: iMore

شب های فیلم خود را با Apple TV بالا ببرید

اکنون که می‌دانید چگونه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی Apple TV را تماشا کنید، می‌توانید شب‌های فیلم خود را با تماشای صحنه‌های اضافی، تفسیر و موارد دیگر با امکانات اضافی iTunes به سطح بالاتری ببرید یا مستقیماً با سر خود به یک لحظه کلاسیک بپرید. برای بهره‌مندی بیشتر از تجربه تماشای خود، به آموزش‌های نحوه راه‌اندازی HomePod یا HomePod mini با Apple TV و نحوه راه‌اندازی Dolby Atmos در Apple TV مراجعه کنید.

به روز شده در دسامبر 2021: به روز شده برای tvOS 15.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …