نحوه ریست کردن آیفون یا آیپد قفل شده بدون کامپیوتر در iOS 15.2

اخبار اپل


دیگر نیازی به مک یا رایانه شخصی نیست.
تصویر: اپل / فرقه مک

iOS و iPadOS 15.2، که اولین رسمی خود را در روز دوشنبه به نمایش گذاشتند، بازنشانی آیفون یا آی پد قفل شده را آسان تر از همیشه می کنند.

پس از فراموشی رمز عبور، دیگر نیازی به مک یا رایانه شخصی برای ورود به دستگاه ندارید – تا زمانی که Apple ID و رمز عبور خود را به خاطر داشته باشید. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای انجام یک تنظیم مجدد موفقیت آمیز دنبال کنید.

اکنون بازنشانی آیفون قفل شده آسانتر از همیشه است

قبل از به‌روزرسانی iOS 15.2، تنها راه برای بازنشانی پسورد قفل‌شده آیفون یا آی‌پد، قرار دادن آن در حالت بازیابی یا DFU و سپس بازیابی آن با استفاده از مک یا رایانه شخصی بود. اگر مک یا رایانه شخصی ندارید، این بسیار پیچیده است.

خوشبختانه دیگر اینطور نیست. اپل این امکان را برای شما فراهم کرده است که آیفون یا آیپد قفل شده را بدون سخت افزار اضافی با استفاده از چند مرحله نسبتا ساده بازنشانی کنید. اما چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشت.

از آنجایی که این ویژگی در iOS 15.2 جدید است، دستگاهی که می‌خواهید بازنشانی کنید باید این به‌روزرسانی – یا نسخه جدیدتر نرم‌افزار اپل – را قبل از از دست دادن دسترسی انجام دهد. دستگاه همچنین باید اتصال Wi-Fi یا تلفن همراه فعال داشته باشد.

نحوه ریست کردن آیفون یا آیپد قفل شده در iOS 15.2

تا زمانی که این شرایط رعایت می شود و رمز عبور Apple ID خود را به خاطر می آورید، می توانید آیفون یا آی پد قفل شده خود را با دنبال کردن مراحل زیر بازنشانی کنید:

  1. هر رمز عبوری را در صفحه قفل دستگاه وارد کنید تا زمانی که a را مشاهده کنید مسدودسازی امنیتی پیامی که از شما می خواهد بعداً دوباره امتحان کنید.
  2. ضربه زدن آیفون را حذف کنید یا iPad را حذف کنید دکمه در گوشه پایین صفحه نمایش.
  3. ضربه زدن حذف می کند و سپس حذف می کند دوباره برای تایید
  4. رمز عبور Apple ID خود را وارد کنید تا از حساب خود خارج شوید.
  5. ضربه زدن حذف می کند دوباره برای حذف دائمی همه داده ها و تنظیمات.
  6. صبر کنید تا دستگاه شما راه اندازی مجدد شود، سپس دستورالعمل های راه اندازی را دنبال کنید.

اگر اخیراً یک نسخه پشتیبان از iCloud دارید، اکنون می توانید برای بازیابی اطلاعات حذف شده از آن بازیابی کنید. همچنین از شما خواسته می شود که یک رمز عبور جدید تنظیم کنید، و بهتر است مطمئن شوید که در آینده دوباره فراموش نکنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …