نمایشگرهای OLED آیفون 14 پرو توسط ال جی دیسپلی و سامسونگ عرضه خواهند شد

نمایشگرهای OLED آیفون 14 پرو توسط ال جی دیسپلی و سامسونگ عرضه خواهند شد
اخبار اپل


به گزارش سایت کره ای الکآیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس 2022 دارای پنل های LTPO OLED از جمله سوراخی برای دوربین جلو هستند. سامسونگ و ال جی این پنل ها را در اختیار اپل قرار خواهند داد.

این گزارش اشاره می کند که تامین کننده اصلی اپل، سامسونگ، تمام پنل های OLED مورد نیاز برای آیفون 14 پرو 6.1 اینچی را فراهم می کند. در همین حال، تقاضای اپل برای پنل های بزرگتر 6.7 اینچی OLED برای آیفون 14 پرو مکس توسط سامسونگ و ال جی دیسپلی با هم برآورده خواهد شد.

برای زمینه، سامسونگ نمایشگرهای LTPO OLED را در آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس ارائه کرده است. اگرچه ال جی دیسپلی در توسعه این پنل ها نقشی ایفا کرد، اما علیرغم تمام تلاش هایش نتوانست سفارشات نمایشگرهای OLED را در آیفون 13 اپل تضمین کند. بنابراین انجام سفارشات نمایشگر آیفون 14 پرو مکس گامی رو به جلو برای ال جی دیسپلی است و می تواند به تقویت جایگاه خود به عنوان تامین کننده اپل در بلندمدت کمک کند. برای اپل، مشارکت ال‌جی به کاهش اتکای سامسونگ به اجزای حیاتی کمک می‌کند.

از ماه مارس امسال، شایعاتی مبنی بر حذف اسلات آیفون 14 از سال 2022 آغاز شد. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، حدس می‌زند که اپل در عوض از طراحی سوراخ‌دار استفاده خواهد کرد، درست مانند چندین گوشی اندرویدی که اخیراً عرضه شده‌اند. او معتقد بود که حداقل آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس دارای حفره برش هستند، اگرچه اگر بازده خوب بود، کل طیف آیفون 14 می توانست آن را داشته باشد.

شایعات اخیر همچنان حاکی از آن است که تنها مدل‌های Pro دارای سوراخ هستند، در حالی که مدل‌های غیرحرفه‌ای آیفون 14 همچنان دارای شکاف هستند. علاوه بر این، گزارش ها حاکی از آن است که اپل برند «مینی» را کنار می گذارد و آیفون 14 مینی هرگز عرضه نخواهد شد.

با این حال، اگر شایعه صحت داشته باشد، اپل باید راهی نوآورانه برای مخفی کردن سخت افزار Face ID آیفون 14 پرو در غیاب شکاف پیدا کند. به نظر شما او چگونه این کار را انجام خواهد داد؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

[Via The Elec]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …