پذیرش iOS 15 در مقایسه با نسخه های قبلی بسیار کند است


در سه ماه پس از انتشار iOS 15، 65 درصد از کاربران آیفون آن را نصب کرده اند. این بسیار کمتر از درصد کاربرانی است که iOS 14 را همزمان پس از عرضه آن در سال 2020 نصب کرده اند.

چند دلیل احتمالی وجود دارد که چرا iOS 15 ممکن است کندتر از نسخه قبلی خود باشد.

پذیرش iOS 15 بسیار کندتر از حد معمول است

iOS 15 در 20 سپتامبر 2021 عرضه شد. طبق گفته شرکت تحقیقاتی Mixpanel، از 20 دسامبر، او یا پیگیری های او 65.3٪ از آیفون را تشکیل می دهد. این نسخه را با iOS 14 مقایسه کنید. این نسخه در 16 سپتامبر 2020 راه اندازی شد و در 21 دسامبر همان سال 80.9 درصد از آیفون را تشکیل می داد. این بیش از 15 درصد بیشتر است.

آخرین نسخه کم کم داشت از دروازه بیرون می آمد. یک ماه پس از انتشار، iOS 14 نرخ جذب 50٪ را نمونه‌برداری می‌کند. iOS 13 و iOS 12 همین کار را کردند. اما iOS 15 در 25 اکتبر 2021 تنها به 34.1 درصد رسیده بود.

فقط قانع کننده نیست؟

Mixpanel به سادگی اطلاعات مربوط به پذیرش iOS 15 را جمع آوری می کند، نه چرا و چرا. بنابراین هیچ اطلاعات مستقیمی در مورد اینکه چرا افراد کمتری نسبت به قبل آخرین سیستم عامل آیفون را نصب می کنند وجود ندارد.

یکی از احتمالات فقدان ویژگی های متقاعد کننده است. در سال 2020، iOS 14 ویجت های صفحه اصلی، پشتیبانی از تصویر در تصویر و موارد دیگر را به ارمغان آورد. یک سال به جلو بروید و iOS 15 دارای چند پیشرفت خوب است، اما ویژگی‌های برجسته کمی دارد. احتمالاً کمکی نکرد که افزونه امضای او، SharePlay، تا قبل از iOS 15.1 در ماه اکتبر ظاهر نشد.

یک دلیل جایگزین برای کاربران آیفون برای اینکه آخرین نسخه را دور نریزند این است که از اشتباهات عصبی شده اند. از آنجایی که iOS طی سال‌ها بهبود یافته است، با فهرستی از ویژگی‌ها، روزهایی که کاربران می‌توانستند روی نسخه‌های جدید بدون اشکال حساب کنند، مدت‌هاست گذشته است. شاید مردم فقط بخواهند به اپل زمان کافی برای رسیدگی به انواع مشکلات بدهند.

همچنین کسانی هستند که معتقدند هر نسخه جدید iOS مدل قدیمی آنها را فلج می کند. این در حالی است که آزمایش‌های دنیای واقعی نشان می‌دهد که این اتفاق نخواهد افتاد.

پذیرش اندروید در مقابل iOS: بدون رقابت

برای در نظر گرفتن همه چیز، در حالی که پذیرش iOS 15 کندتر از حد معمول است، هنوز به طور قابل توجهی از اندروید جلوتر است.

در ماه نوامبر، گوگل فاش کرد که اندروید 11 تنها 24.2 درصد از دستگاه ها را تشکیل می دهد. این حتی آخرین نسخه نیست – اندروید 12 خواهد بود – اما در عوض 14 ماه زودتر معرفی شد. و حتی تعداد بیشتری از دستگاه‌ها هنوز از اندروید 10 از سال 2019 استفاده می‌کنند. گوگل نگفت که در ماه نوامبر، که در آن زمان یک ماه بود، چند گوشی از اندروید 12 استفاده می‌کردند، احتمالاً به این دلیل که پذیرش هنوز تک رقمی بود.

برخلاف آیفون، اندروید به راحتی به ارتقای سیستم عامل دسترسی ندارد. به همین دلیل است که بسیاری از این دستگاه‌ها استفاده از نسخه‌های قدیمی سال‌ها را مسدود می‌کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …