چالش حلقه سال نو اپل از اول ژانویه آغاز خواهد شد

اجازه ندهید اپل واچ شما آسیب ببیند.  پرونده را بگیر
اخبار اپل


تنها چند هفته دیگر به چالش سالانه Apple Watch Activity Challenge باقی مانده است.

توسط MacRumors اعلام شد، چالش بعدی فعالیت Apple Watch قرار است اوایل سال آینده آغاز شود. چالش حلقه سال نو، که اپل هر سال برای دارندگان ساعت اپل برگزار می کند، از اول ژانویه تا 31 ژانویه 2022 برگزار می شود.

اپل در نظر دارد از روز شنبه، 1 ژانویه، چالش جدیدی را برای فعالیت Apple Watch “New Year’s Ring” ارائه دهد.

چالش فعالیت از مصرف کنندگان می خواهد که هر سه حلقه تناسب اندام را برای هفت روز متوالی در ژانویه ببندند. این یعنی دستیابی به تمام اهداف برای وضعیت بدنی، ورزش و حرکت در یک هفته.

این رویداد کاربران اپل واچ را به چالش می کشد تا حلقه های خود را برای وضعیت بدنی، ورزش و حرکت برای هفت روز متوالی در ژانویه ببندند.

طبق معمول چالش Apple Watch Activity Challenge، می‌توانید از هر برنامه ورزشی که با برنامه Health Apple ادغام می‌شود استفاده کنید. تکمیل چالش به طور کامل یک جایزه شخصی شده در برنامه تناسب اندام و همچنین برچسب های منحصر به فرد در برنامه پیام ها و FaceTime را برای فارغ التحصیلان ارائه می دهد.

کاربران اپل واچ احتمالاً در هفته های آینده یک اعلان فشاری روی ساعت خود دریافت می کنند تا آنها را از چالش مطلع کنند. کسانی که می خواهند این رویداد را به پایان برسانند می توانند از Apple Fitness + برای این کار استفاده کنند، سرویس اشتراک اپل برای تمرینات.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …