کانال خبری فرانسه دسترسی انحصاری به اپل پارک دارد و آن را “یکی از مخفی ترین مکان های روی کره زمین” می نامد.

اخبار اپل


کانال خبری فرانسوی TF1 به اسرار قفل شده در اپل پارک، مقر سازنده آیفون در کوپرتینو، کالیفرنیا دسترسی انحصاری پیدا کرده است. این کانال با مدیران ارشد اپل به عنوان گرگ جوسویاک، معاون ارشد بازاریابی جهانی مصاحبه کرد. به طور خلاصه، او اپل پارک را “یکی از مخفی ترین مکان های روی کره زمین” نامید.

اماکن 5 میلیارد دلاری اپل پارک برای اکثر افراد خارج از محدوده است، مگر اینکه کارمند اپل باشید. قبل از همه‌گیری، رویدادهای زنده اپل در محوطه دانشگاه محدود به تئاتر استیو جابز بود و بازدیدکنندگان اجازه ورود به ساختمان اصلی را نداشتند.

در قسمت پخش شده توسط TF1 (که در اینجا قابل مشاهده است) گزارش شده است که خدمه به طور مداوم همراهی می کردند. چندین صحنه شامل نماهای تار عمدی از دفاتر و اتاق هایی است که محصولات در حال توسعه را می توان در آنها ذخیره کرد. حتی چهره کارمندان اپل در این ویدئو برای محافظت از هویت آنها تار شده بود. این نشان می دهد که مکان ها قبل از شروع فیلمبرداری توافق شده است.

گروه تلویزیونی با Joswiak مصاحبه کردند که اتاق را تلاشی از سوی مدیر عامل سابق استیو جابز برای “ایجاد ساختمان اداری آینده” توصیف کرد. او گفت:

زمانی که استیو جابز اپل پارک را طراحی کرد، می خواست ساختمان اداری آینده را ایجاد کند. او مکانی می‌خواست که مردم بتوانند دفتر را ترک کنند، اتفاقی ملاقات کنند، همکاری کنند و ایده‌های خود را تبادل کنند.»

خدمه همچنین با لیزا جکسون، معاون محیط زیست، سیاست و ابتکارات اجتماعی، در مورد ربات بازیافت اپل و استفاده از انرژی های تجدیدپذیر از طریق پنل های خورشیدی روی سقف ساختمان صحبت کردند. او گفت:

این همان چیزی است که مشتریان ما انتظار دارند… و برای ما، به معنای توجه بیشتر به موادی است که استفاده می کنیم، استفاده مجدد از برخی از آنها و نوآوری برای در نظر گرفتن این بازیافت در هنگام طراحی محصولاتمان.

تعامل جالب دیگر با معاون بهداشت اپل، دکتر سامبول دسای، در مورد اپل واچ و تلاش های مرتبط با سلامت آیفون بود. او گفت:

“هدف ما ارائه داده هایی است که برای مصرف کنندگان و همچنین پزشکان آنها مفید باشد. ما نمی خواهیم این رابطه پزشک و بیمار را جایگزین کنیم، بلکه می خواهیم آن را بهبود ببخشیم. آنچه بسیار مهم است این است که کاربران می توانند مورد به مورد انتخاب کنند که چه داده هایی را مجاز کنند و اپل هیچ یک از داده های شما را دریافت یا مشاهده نمی کند. او در رابطه با محرمانه بودن اطلاعات سلامتی کاربران افزود، آنها در داخل دستگاه باقی می مانند.

ادعای ما

بخش چهار دقیقه‌ای TF1 به هیچ وجه یک تور دقیق از Apple Park نبود، اما به نظر می‌رسد که شرکت به تدریج در حال باز شدن به دنیای بیرون است. او اخیرا حتی تصاویر اختصاصی از فضاهای کاری دپارتمان طراحی کوپرتینو را به اشتراک گذاشته است. این ممکن است به این معنی باشد که اپل به جای پایان دادن به تعاملات آنلاین، از بازدیدکنندگان در دفاتر خود استقبال می کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …