یک نظرسنجی فیسبوک را بدترین شرکت در سال 2021 معرفی کرد

اخبار اپل


متا، بازیکن سابق فیس بوک، توسط نظرسنجی سالانه شرکت سال یاهو فاینانس به عنوان بدترین شرکت در سال 2021 انتخاب شد. به نظر می رسد حتی تغییر نام فیس بوک نیز نمی تواند باعث شود کاربران تخلفات گذشته خود را فراموش کنند.

در پایان سال، یاهو فایننس بر اساس دستاوردهای شرکت و همچنین عملکرد بازار، «شرکت سال» را انتخاب خواهد کرد. مایکروسافت امسال این عنوان را به دست آورد. او همچنین «بدترین شرکت سال» را انتخاب کرد، عنوانی که در نهایت در فیس بوک منتشر شد.

Yahoo Finance از خوانندگان خود نظرسنجی می کند تا بفهمد کدام شرکت بیشتر آنها را آزار می دهد. این مطالعه در تاریخ 4 و 5 دسامبر از طریق Survey Monkey در وب سایت خود منتشر شد. 1541 نفر پاسخ دادند که هشت درصد از آنها گفتند که فیس بوک را بدترین شرکت در میان جمعیت می دانند.

رتبه دوم به علی بابا، شرکت تجارت الکترونیک چینی رسید. سرمایه گذاران آن دقیقاً از افت 50 درصدی شرکت نسبت به یک سال گذشته راضی نبودند. پاسخ دهندگان همچنین نسبت به نیکولا و تسلا (که نباید با مخترع صربستانی-آمریکایی اشتباه گرفته شود) در این نظرسنجی ابراز بیزاری کردند. شرکت اول همچنین به دلیل اتهامات مختلف تقلب به عنوان بدترین شرکت سال در سال 2020 انتخاب شد. تسلا پر از رسوایی است که آن را به یکی از بدترین شرکت ها تبدیل می کند. پلتفرم تجاری Robinhood نیز پس از اختلاف با GameStop راه خود را به “لیست شیطان” یاهو باز کرد.

فیس بوک امسال با بحث ضد انحصار و اتهامات علیه افشاگر فرانسیس هاگن غریبه نبود. محافظه کاران می گویند که این شرکت با سانسور بیش از حد صدای آنها را خفه کرده است. در حالی که افراد چپ می گفتند که فیس بوک سخنان نفرت انگیز و اخبار جعلی را منتشر می کند. با کنار گذاشتن سیاست، بسیاری از پاسخ دهندگان نگرانی خود را در مورد تأثیرات بد اینستاگرام متعلق به فیس بوک بر نوجوانان و سلامت روان آنها ابراز کردند.

آیا فکر می کنید فیس بوک عنوان بدترین شرکت سال را به دست آورد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …