14 دلار ویندوز 10 پرو و ​​یک ارتقاء رایگان به ویندوز 11 دریافت کنید

اخبار اپل


این انتشارات کلید فعال سازی نرم افزار با تخفیف توسط CDKeylord.com ارائه شده است.

در تبلیغات پایان سال خود، فروشنده نرم افزار CDKeylord.com معاملات خوبی ارائه می دهد. فرقه به ماک خوانندگان می توانند 35٪ تخفیف در قیمت معمولی یک کلید اصلی ویندوز 10 پرو و ​​بسیاری از کلیدهای فعال سازی محصول دیگر دریافت کنند. و هنگامی که یک کلید برای ویندوز 10 خریداری می کنید، می توانید یک ارتقاء رایگان به ویندوز 11 دریافت کنید! فقط کد تخفیف ویژه را وارد کنید CULT در گیشه

همه تخفیف‌های نرم‌افزاری موجود مایکروسافت را در لیست زیر مشاهده کنید.

تبلیغات آخر سال در CDKeylord.com: کلیدهای OEM ویندوز 10 پرو و ​​موارد دیگر

در تبلیغات آخر سال می توانید با استفاده از کد تخفیف فوق العاده از 35 درصد تخفیف برخوردار شوید CULT در CDKeylord.com هنگام خرید کلید برای Microsoft Windows و Office. این معاملات را بررسی کنید!

دلایلی که چرا باید نرم افزار مایکروسافت را به روز کنید

در تبلیغات CDKeylord در پایان سال می توانید 35٪ تخفیف با کد کوپن CULT دریافت کنید.
تصویر: CDKeylord

اگر مدتی است که نرم افزار مایکروسافت خود را به روز نکرده اید، وقت آن رسیده که به تعویق انداختن آن دست بردارید. هرگز زمان بهتری وجود نداشته است. به روز نگه داشتن نرم افزار کامپیوتر شما بهترین روش اساسی است – و این قیمت های پایین آن را بی معنی می کند.

چرا اکنون (علاوه بر این معاملات عالی در پایان سال) ارتقا دهید؟ مانند تقریباً هر نرم افزاری، پیشنهادات مایکروسافت با هر چرخه ارتقاء قوی تر و ایمن تر می شوند. هنگامی که از آخرین نسخه‌های سیستم‌عامل مایکروسافت و/یا نرم‌افزار عملکرد استفاده می‌کنید، می‌توانید از ویژگی‌های جدیدی استفاده کنید که کارهای رایج را آسان‌تر می‌کند. این به نوبه خود منجر به افزایش عملکرد و کاهش احتمال مشکلات سازگاری می شود.

هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال‌سازی نرم‌افزار را در مرکز مشتریان تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می‌کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال‌سازی نرم‌افزار را در مرکز مشتریان تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می‌کنید.
عکس: CDKeylord.com

اگر امنیت بهتری می خواهید، نرم افزار خود را به روز کنید

به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت به معنای افزایش امنیت نیز می باشد. و این شاید حتی مهم تر از استفاده از آخرین ویژگی های جدید باشد.

نسخه های جدیدتر نرم افزار، از جمله مایکروسافت، تقریباً همیشه امن تر از نسخه های قدیمی تر هستند. نرم افزار جدید تقریباً همیشه شامل اصلاحات و ارتقاهایی است که مشکلات امنیتی نسخه های قبلی را برطرف می کند.

همچنین، هنگامی که به روز رسانی نرم افزار خود را به تاخیر می اندازید، ناامید می شوید. در نهایت، مایکروسافت پشتیبانی از نسخه های قدیمی نرم افزار خود را متوقف خواهد کرد. اگر به نسخه های جدیدتر ارتقا دهید، در صورت بروز مشکل خاموش شدن عملکرد، نگران دسترسی نداشتن به پشتیبانی فنی نخواهید بود. این بر بودن ارجح است مجبور شد برای ارتقاء از پشتیبانی مایکروسافت هنگامی که با مشکلی روبرو می شوید که نمی توانید به تنهایی آن را حل کنید.

پس از خرید کلید CDKeylord.com، فعال کردن محصول جدید مایکروسافت شما یک فرآیند آسان است.
پس از خرید کلید نرم افزار فعال سازی CDKeylord.com، فعال سازی محصول جدید مایکروسافت شما یک فرآیند آسان است.
عکس: CDKeylord.com

چند جزئیات در مورد خرید شما

اگرچه این معاملات عالی هستند، لطفاً توجه داشته باشید که مجوزهای CDKeylord غیرقابل انتقال هستند. کلیدهای نرم افزار برای فعال سازی یکباره یک کامپیوتر معتبر هستند (به جز زمانی که دو کامپیوتر علامت گذاری شده باشند). اگر در کمتر از یک سال به رایانه دیگری تغییر دهید، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با این حال، با توجه به این تخفیف‌های عمیق پایان سال روی قیمت‌های پایین CDKeylord، این محدودیت‌ها نباید شما را از ارتقای مهم بازدارد. برای دریافت 35 درصد تخفیف، از CDKeylord.com خرید کنید و کد تخفیف را وارد کنید CULT در گیشه



مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …