Apple TV + سریال انیمیشن “El Deafo” را در 7 ژانویه 2022 نمایش می دهد – هم اکنون تریلر جدید را تماشا کنید.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


پخش کننده Apple TV + اعلام کرده است که اولین نمایش را خواهد داشت ناشنوایاندر بیانیه مطبوعاتی آمده است که این نمایش «بر اساس پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز شماره 1 و خاطرات گرافیکی برنده جایزه نیوبری» ساخته می‌شود.

Apple TV + این را می گوید ناشنوایان صداهایی از لکسی فینیگان، پاملا آدلون، جین لینچ و چاک نیس از تازه واردها پخش خواهد شد و اولین تریلر نیز در یوتیوب موجود است.

ال دیفو سسی جوان زیرک (با صدای فینیگان) را دنبال می کند که شنوایی خود را از دست می دهد و ابرقهرمان درونی خود را پیدا می کند. رفتن به مدرسه و پیدا کردن دوستان جدید ممکن است دشوار باشد. آیا هنگام استفاده از سمعک حجیم روی قفسه سینه خود باید هر دو را انجام دهید؟ این نیاز به ابرقدرت دارد! سیسی با کمک کمی از ابرقهرمان خود، ال دیفو، یاد می‌گیرد که آنچه را که او را خارق‌العاده می‌کند، بپذیرد.

سری جدید به دیگر برنامه های Apple TV + با هدف کودکان، از جمله دستیاران، نویسنده شبح، و نمایش اسنوپی در میان بسیاری دیگر Apple TV + با قیمت فقط 4.99 دلار در ماه، ارزش فوق العاده ای دارد و تعداد فزاینده نمایش ها، فیلم ها و مستندهای جدید واقعاً این نقطه را به خانه می آورد. همچنین به عنوان بخشی از بسته اشتراک Apple One در دسترس است، که آن را برای مشترکین Apple Arcade و Apple Music موجود ارزش بهتری می‌کند.

اگر می خواهید لذت ببرید ناشنوایان با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …