Apple TV + مستند جیمز باند “صدای 007” را معرفی کرد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


اپل هنوز با جیمز باند کار دارد.

امروز اپل “صدای 007” را معرفی کرد که مستند جدیدی درباره موسیقی 60 ساله جیمز باند است. این فیلم در اکتبر 2022 در Apple TV + منتشر خواهد شد.

این مستند که تمام موسیقی‌های محرک این فرنچایز نمادین را اجرا می‌کند، شامل مصاحبه‌هایی با شرکت‌کنندگان در فیلم‌ها و همچنین تصاویری از آرشیو جیمز باند خواهد بود.

اپل امروز The Sound of 007 را منتشر کرد، یک مستند بلند جدید درباره تاریخچه شش دهه قابل توجه موسیقی جیمز باند. این مستند اولین نمایش جهانی خود را در Apple TV + به مناسبت شصتمین سالگرد مجموعه فیلم های جیمز باند در اکتبر 2022 خواهد داشت.

«صدای 007» پشت لنز بزرگترین فرنچایز فیلم در تاریخ پیدایش Dr. نه و آهنگ نمادین 007 تا زمان مرگ نیست، که مصاحبه‌های صمیمانه را با مواد آرشیو باورنکردنی جیمز باند ترکیب می‌کند.

این اولین باری نیست که اپل با فرنچایز 007 کار می‌کند. «جیمز باند بودن»، مستندی درباره حرفه دنیل کریگ به عنوان جاسوس، برای مدت محدودی در تلویزیون اپل رایگان بود.

“صدای 007” در اکتبر 2022 در Apple TV + نمایش داده می شود. اگر می خواهید مطمئن شوید که می توانید بهترین مستند ممکن را تماشا کنید (و گوش کنید!)، لیست ما را از بهترین تلویزیون های اپل تی وی 2021 و بهترین نوار صوتی AirPlay 2 برای سال 2021.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …