Apple TV + نگاهی 8 دقیقه ای از پشت صحنه فیلم موفق “فینچ” را به اشتراک می گذارد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


سرویس استریم Apple TV + یک ویدیو تقریبا 8 دقیقه ای به اشتراک گذاشت که به همه ما نگاهی عمیق به پشت صحنه فیلم موفق می دهد. فنچ.

در این ویدئو، ستاره فیلم، تام هنکس، و همچنین افراد بی‌شماری پشت دوربین حضور دارند که همگی به ما درک بهتری از سرمایه‌گذاری در ساخت چنین فیلمی – از جمله لباس‌های شگفت‌انگیز – می‌دهند.

بهترین نگاه از پشت صحنه به فینچ را دریافت کنید – داستانی قدرتمند و از نظر احساسی متقاعد کننده در مورد سفر یک مرد با سگش و یک ربات تازه ساخته. استریم فینچ به Apple TV + https://apple.co/_Finch

تام هنکس فینچ است، مردی که سفری هیجان انگیز و قدرتمند را آغاز می کند تا خانه جدیدی برای خانواده شگفت انگیزش – سگ محبوبش و ربات تازه ایجاد شده – در دنیایی خطرناک و ویران پیدا کند.

می توانید تماشا کنید فنچ در Apple TV + در حال حاضر، با اشتراک ماهانه 4.99 دلار که به عنوان بخشی از بسته اشتراک Apple One در دسترس است. اگر قبلاً برای Apple Music و Apple Arcade به اضافه سایر خدمات اپل پرداخت کرده اید، Apple One کاملاً می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

اگر می خواهید لذت ببرید فنچ با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید. آیا نمی خواهید یک فیلم Apple TV تماشا کنید؟ Apple TV + اکنون بر روی انواع دستگاه ها از جمله کنسول های بازی، استریم استیک ها و تلویزیون های هوشمند در دسترس است.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …