Apple TV + یک تیزر از “تراژدی مکبث” قبل از نمایش آن در ژانویه به اشتراک گذاشت

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


سرویس پخش جریانی Apple TV + تیزری را برای فیلم‌های A24 و Apple Original به اشتراک می‌گذارد تراژدی مکبث. سوپراستار دنزل واشنگتن در این تیزر شرکت می کند که کمتر از یک دقیقه طول می کشد.

این فیلم که از 14 ژانویه 2022 برای تماشای Apple TV + در دسترس خواهد بود، فرانسیس مک دورمند به همراه واشنگتن بازی خواهند کرد.

این تیزر دقیقاً همین است و به مراتب کوتاه‌تر از هر تریلر رسمی دیگری است، اما واقعیت دارد – Apple TV + تعدادی تیزر مشابه را در هفته‌های اخیر در میان اولین نمایش بزرگ لس‌آنجلس چند روز پیش به اشتراک گذاشت.

اینم جدیدش:

واشنگتن و مک دورمند درگیر اقتباس جسورانه و خشمگین کوهن هستند. داستان قتل، جنون، جاه طلبی و حیله گری خشمگین. Apple Original Films محصولی از A24 و IAC Films، “تراژدی مکبث” را بر اساس نمایشنامه‌ای از ویلیام شکسپیر و برای نمایشگر نوشته شده و به کارگردانی کوهن ارائه می‌کند.

Apple TV + یک اشتراک ماهانه 4.99 دلار است که به عنوان بخشی از بسته اشتراک Apple One نیز در دسترس است. این کاملاً چیزی است که باید بررسی کنید که آیا قبلاً برای خدماتی مانند Apple Arcade و Apple Music پرداخت می کنید.

اگر می خواهید لذت ببرید تراژدی مکبث با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه Family Sharing تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …