Apple TV + doc Sound of 007 60 سال موسیقی جیمز باند را بررسی می کند


به مناسبت شصتمین سالگرد ساخت سری فیلم های جیمز باند، Apple TV + قصد دارد مستندی با عنوان منتشر کند. صدای 007 در اکتبر 2022. او موسیقی فیلم های باند را جشن می گیرد دکتر نه با شان کانری در سال 1962 تا آخرین شوخی دنیل کریگ به عنوان مرد MI6 در سال 2021، زمانی برای مردن نیست.

مصاحبه ها و مطالب آرشیوی در یک مستند باند

این فیلم موسیقی متن تمام فیلم‌ها، از جمله آهنگ تم نمادین را بررسی می‌کند. این قطعه موسیقی کلاسیک آهنگسازانی مانند جان بری و تصنیف های مدرن باند را برای موسیقی متن هنرمندانی مانند ادل، جک وایت، بیلی آیل و سام اسمیت به نمایش می گذارد. این مصاحبه ها را با مواد آرشیوی فیلم ها و خلق آنها ترکیب می کند.

این مستند جدید که توسط MGM و Eon Productions برای Apple TV + تولید شده است، در اکتبر 2022 منتشر خواهد شد.

خداحافظی با دنیل کریگ دنبال می شود

این فیلم جدید پس از اکران در سال 2021 ساخته می شود زمانی برای مردن نیست، جدیدترین فیلم در کارنامه باند دنیل کریگ. او به همراه لیا سیدو، رامی ملک، لاشانا لینچ و آنا د آرماس در آن ظاهر شد.

این فیلم شامل یک یا دو شوک است که ممکن است طرفداران را متعجب کند که آینده فرنچایز چیست. کسانی که پشت قانون باند هستند گفته اند که قهرمان بازخواهد گشت، اگرچه چه کسی می داند چگونه – یا چه کسی – در این زمان.

در صورت دختران در فیلم پادکست، باربارا بروکلی، تهیه کننده باند، تایید کرد که باند آینده یک مرد باقی خواهد ماند. با این حال، هنگامی که مجری برنامه آنا اسمیت از او درباره احتمال وجود یک شخصیت غیر باینری پرسید، بروکلی گفت: “چه کسی می داند، فکر می کنم باز است، می دانید؟ ما فقط باید بازیگر مناسب را پیدا کنیم.”

اطلاعات بیشتر در مورد Apple TV +

سال گذشته، یک مستند اصلی Apple TV + داستان Beastie Boys و Showtime’s برو – برو برای بهترین مستند موسیقی در جوایز انتخاب منتقدان همسان شد.

از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۱۹، Apple TV + ده‌ها نمایش و فیلم اصلی منتشر کرده و جوایز متعددی را کسب کرده است. کمدی ورزشی تد لاسوبرای مثال، او در اوایل سال جاری برنده هفت جایزه امی شد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …