Caviar’s Stealth 2.0 Black یک آیفون 13 زره پوش دیوانه است که تا 8000 دلار به فروش می رسد.


Caviar، شرکتی که بیشتر به دلیل تغییرات عجیب و غریب و شگفت انگیز آیفون شناخته می شود، اکنون یک آیفون 13 پرو مکس ضد گلوله بدون دوربین می فروشد. و هزینه شارژ تقریباً 8000 دلار است.

به Caviar Stealth 2.0 Black خوش آمدید، یک آیفون شخصی سازی شده که در پیکربندی های iPhone 13 و iPhone 13 Pro Max با ظرفیت حداکثر 1 ترابایت موجود است. این موارد تنها به 99 واحد با حکاکی خاص روی لبه دستگاه محدود شده است که بسیار تایید می کند. قیمت‌ها از 6370 دلار برای آیفون 13 پرو 128 گیگابایتی شروع می‌شود، اما بسته به پیکربندی انتخابی شما بسیار بالاتر است.

اما هیچ کدام از اینها واقعاً مهم نیست. قابل توجه ترین نکته در اینجا این واقعیت است که به لطف استفاده از زره زرهی BR-2 کلاس 2 در عقب، کل چیز اکنون در برابر زره مقاوم است.

این گوشی هوشمند می تواند جان شما را نجات دهد! و نه تنها در هنگام تماس تلفنی با ریسک بالا، بلکه در موقعیت های خطرناک: بدنه تلفن هوشمند از زره زرهی BR-2 کلاس 2 ساخته شده است که می تواند در برابر شلیک با تپانچه مقاومت کند.

داره عجیب تر میشه اکنون بهترین آیفون جهان با برخی از بهترین دوربین ها در واقع هیچ دوربینی ندارد. زیرا خاویار آنها را حذف کرد.

ماژول دوربین آیفون 13 پرو را برای کسانی که در مناطقی با دسترسی ویژه کار می کنند حذف کرده ایم. اکنون می توانید از تلفن هوشمند خود در هر مکان طبقه بندی شده ای استفاده کنید که دوربین گوشی های هوشمند ممنوع است.

اگر به نظر چیزی است که در زندگی خود به آن نیاز دارید، آن را بردارید. ثبت سفارش از طریق سایت خاویار همین الان امکان پذیر است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …