Disney + از SharePlay در iPhone، iPad و Apple TV پشتیبانی می کند

اخبار اپل


برای استفاده از آن باید از iOS 15.1، iPadOS 15.1 یا tvOS 15.1 استفاده کنید.
تصویر: دیزنی

دیزنی + به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است که پشتیبانی از SharePlay را به iPhone، iPad و Apple TV اضافه می‌کند. این ویژگی به حداکثر 32 نفر اجازه می دهد تا با هم جمع شوند و برنامه های تلویزیونی و فیلم های مشابه را به طور همزمان از طریق FaceTime تماشا کنند.

SharePlay در محتوای تمام برندهای دیزنی، از جمله Marvel، National Geographic، Star Wars و غیره در دسترس است. اما برای استفاده از آن به دستگاهی با iOS 15.1، iPadOS 15.1 یا tvOS 15.1 نیاز دارید.

SharePlay به دیزنی + می آید

با توجه به افزایش مجدد موارد کووید-19 و نزدیک شدن به تعطیلات، SharePlay نمی توانست در زمان بهتری شروع شود. می‌توانید با دوستانتان دور هم جمع شوید تا برنامه‌های مورد علاقه‌تان را تماشا کنید، حتی اگر نمی‌توانید آن‌ها را شخصا ببینید.

Disney + جدیدترین شرکتی است که پشتیبانی از SharePlay را به برنامه خود اضافه کرده است، به دنبال خدمات Twitch و خود اپل، از جمله Apple TV و Apple Music. برای شروع کافیست آخرین به روز رسانی آن را از اپ استور دانلود کنید.

Disney + SharePlay روی iPhone، iPad و Apple TV کار می کند – تا زمانی که از iOS 15.1، iPadOS 15.1 یا tvOS 15.1 یا بالاتر استفاده می کنید. می توانید آن را با رفتن به تماس FaceTime شروع کنید، سپس برنامه Disney + را باز کنید و محتوا را پخش کنید.

GroupWatch به جایی نمی رسد

حداکثر 32 نفر توسط SharePlay پشتیبانی می شوند و همه شرکت کنندگان توانایی پخش، مکث، سریع به جلو و عقب کشیدن محتوا را دارند. کاربران همچنین می توانند زبان و تنظیمات زیرنویس خود را انتخاب کنند.

دیزنی + قبلاً ویژگی SharePlay خود را به نام GroupWatch داشت و خوشبختانه برای کسانی که دوست دارند از آن استفاده کنند، همچنان در دسترس خواهد بود.

از طریق: TechCrunchمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …