Disney Melee Mania اکنون در Apple Arcade در دسترس است

Apple Arcade
اخبار اپل


Disney Melee Mania اکنون در Apple Arcade در دسترس است.

این بازی شامل شخصیت هایی از دیزنی و پیکسار در نبرد چند نفره 3v3 است. بازیکنان برای مبارزه با سایر بازیکنان آنلاین به یک عرصه مجازی می پرند.

بازیکنان در تیم های آماده، از جمله طرفداران نمادین و مورد علاقه دیزنی و پیکسار، که در یک عرصه مجازی خیره کننده و بی سابقه مبارزه خواهند کرد، به نیروها خواهند پیوست. از Wreck-It Ralph، Elsa و Mickey Mouse گرفته تا Frozun، Moana و Buzz Lightyear، هر بازیکن قهرمان هولوگرافیک منحصربه‌فرد خود را برای مبارزه در مسابقات 3 به 3 با دوستان و دشمنان انتخاب می‌کند و برای تبدیل شدن به قهرمان نهایی در دیزنی مبارزه می‌کند. .

طبق بیانیه مطبوعاتی، بازیکنان می توانند از میان دوازده شخصیت مختلف در ویژگی ها انتخاب کنند.

Disney Melee Mania بازیکنان را در یک میدان نبرد مجازی قرار می دهد و به آنها اجازه می دهد تا از بین 12 قهرمان از چندین کلاسیک دیزنی و پیکسار انتخاب کنند و شخصیت های بیشتری را به طور منظم اضافه کنند. هر قهرمان در طراحی متفاوت ظاهر می شود، آماده برای عمل، مجهز به مجموعه ای از حرکات نمادین و لوازم آرایشی قابل باز شدن است. در طول اکشن پنج دقیقه‌ای در میدان نبرد، بازیکنان باید تا جایی که ممکن است امتیاز کسب کنند – یا هر چند بار که می‌توانند تیم مقابل را شکست دهند تا شانس برنده شدن داشته باشند. آنها به نبردهای سریع برای بسیاری از بازیکنان ملحق می شوند و توانایی های منحصر به فرد هر قهرمان را در مبارزات نزدیک با حالت ها و چالش های متعدد برای آزمایش مهارت های خود و برنده شدن در رویدادهای درون بازی آزمایش می کنند.

اگر اشتراک Apple Arcade دارید، می توانید Disney Melee Mania را هم اکنون از اپ استور دانلود کنید.

اگر می خواهید تجربه بازی Apple Arcade خود را به سطح بالاتری ببرید، لیست ما از بهترین کنترلرهای بازی موبایل را بررسی کنید.

بازی ادامه دارد!

اپل آرکید

تعداد نامحدود بازی، یک قیمت

Apple Arcade بیش از صد بازی درجه یک دارد که هر هفته به طور منظم اضافه می شوند. اینجا چیزی برای همه وجود دارد و فقط 5 دلار در ماه برای هر چیزی که می توانید بازی کنید هزینه دارد!

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …