HomePod mini به اپل کمک می کند تا فروش بلندگوهای هوشمند خود را تقریباً دو برابر کند

هوم پاد مینی
اخبار اپل


HomePod mini دومین اسپیکر هوشمند پرفروش در سراسر جهان است.
عکس: Leander Kahney / Cult of Mac

اولین هوم پاد مینی جهشی بزرگ در فروش به همراه داشت که تقریباً یک سال بعد ادامه داشت. فروش بلندگوهای هوشمند اپل در سه ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه در سال 2020 92 درصد افزایش یافته است.

و HomePod mini دومین اسپیکر هوشمند پرفروش در سراسر جهان بود.

HomePod mini علاقه به بلندگوهای هوشمند اپل را برمی انگیزد

به گفته تحلیلگران Strategy Analytics، اپل 4.0 میلیون هوم پاد در سه ماهه سوم فروخته است. آنها تنها 2.1 میلیون در سه ماهه مشابه سال گذشته تحویل دادند.

تفاوت در عرضه HomePod mini در نوامبر 2020 است. همانطور که از نام آن پیداست، این اسپیکر هوشمند بسیار کوچکتر از نسل قبلی خود است. همین امر در مورد قیمت نیز صدق می کند – 99 دلار، کمتر از 399 دلار برای نسل قبلی خود که بزرگتر و اکنون تولید نشده است.

اما راه درازی در پیش است

با وجود افزایش قابل توجه فروش، اپل تنها در جایگاه پنجم بازار جهانی اسپیکرهای هوشمند قرار دارد. طبق Strategy Analytics، 10.2٪ از تحویل در سه ماهه سوم را در مقایسه با 5.9٪ نشان می دهد.

اما آمازون 28.9 درصد از بازار را در اختیار دارد در حالی که گوگل 20.5 درصد از بازار را در اختیار دارد. دو موقعیت بعدی توسط شرکت هایی اشغال شده است که به طور کامل در بازار چین می فروشند.

بازار جهانی بلندگوهای هوشمند و نمایشگر هوشمند بر اساس تامین کننده: سه ماهه سوم 2021
بازار جهانی بلندگوهای هوشمند و نمایشگر هوشمند بر اساس تامین کننده: سه ماهه سوم 2021
نمودار: تحلیل استراتژیک

بخشی از چیزی که فروش اپل را کند می کند، قیمت نسبتاً بالای این محصول است. در حالی که هوم پاد مینی قیمت بسیار کمتری نسبت به نسخه اصلی دارد، نست مینی گوگل پرفروش ترین اسپیکر هوشمند جهان در سه ماهه سوم سال 2021 بوده و قیمتی معادل 49 دلار دارد.

و این مطمئنا کمک نمی کند که دستیار صوتی سیری اپل – که هوم پاد به آن وابسته است – نسبت به آمازون یا گوگل مشابه آن کمتر مفید تلقی شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …