iOS 15.3 Beta Leaks، تغییرات جزئی و رفع اشکال را نشان می دهد

ios 15 نکته و ترفند
اخبار اپل


اوایل این هفته، اپل iOS 15.2 و iPadOS 15.2 را برای iPhone و iPad منتشر کرد. با این حال، تنها چند روز بعد، نسخه بتای اولیه iOS 15.3 آینده منقضی شد. این افشاگری نشان می‌دهد که تمرکز اپل با به‌روزرسانی بر روی رفع اشکال، تغییرات عملکرد و بهبود امنیت خواهد بود، اما نه افزودن قابل توجهی به ویژگی‌ها.

نسخه نقطه آتی iOS دریافت شده از MacRumors نشان می‌دهد که اپل جزییات جدید ویژگی ایمنی کودک را اندکی فرمول‌بندی کرده است، تغییرات ظریفی را در برنامه پادکست ایجاد کرده و متن را تغییر داده تا به‌طور خودکار مجلات + Apple News را دانلود کند. بنابراین بدیهی است که نسخه بتا آی او اس 15.3 اپل تنها شامل تغییرات جزئی و بدون به روز رسانی ویژگی های مهم خواهد بود.

اگر آن را از دست دادید، اپل اخیراً یک بار دیگر این ماه کنترل جهانی را به تعویق انداخت و اکنون می گوید این ویژگی در بهار در دسترس خواهد بود. جالب اینجاست که نسخه بتای منقضی شده iOS 15.3 و نسخه بتای MacOS 12.2 که اخیرا منتشر شده است، فاقد کنترل جهانی هستند. ویژگی جهانی یکی از دو ویژگی است که در ماه ژوئن در WWDC رونمایی شد اما هنوز برای عموم منتشر نشده است. Universal Control به شما امکان می دهد از همان ماوس و صفحه کلید برای کنترل Mac و iPad خود استفاده کنید.

ویژگی دیگری که هنوز در iOS و iPadOS 15 وجود ندارد (و تمام نکاتی که بعد از آن مشخص شد) امکان افزودن کارت شناسایی و گواهینامه رانندگی به برنامه Wallet در ایالات شرکت کننده در ایالات متحده است. اپل ادعا می کند که این ویژگی اوایل سال آینده در دسترس خواهد بود.

از این درز به نظر می رسد که به روز رسانی iOS 15.3 یک نسخه ثانویه با بهینه سازی خواهد بود. با این حال، iOS 15.4 ممکن است ویژگی های جدیدی را به همراه داشته باشد. ما امیدواریم که Universal Control یکی از آنها باشد، زیرا iOS 15.4 باید در بهار منتشر شود، درست زمانی که شرکت کوپرتینویی قول انتشار این ویژگی را داده است.

در حالی که نسخه بتای iOS 15.3 اولین رسمی خود را آغاز کرده است، iOS 15.2 ویژگی‌های جدیدی را برای سرگرم کردن شما ارائه می‌کند، مانند طراحی خلاصه نوتیفیکیشن جدید، گزارش‌های حریم خصوصی برنامه، Apple Music Voice Plan و موارد دیگر.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …