iOS 16 ممکن است دیگر از iPhone 6s و iPhone SE اصلی پشتیبانی نکند

iOS 16 ممکن است دیگر از iPhone 6s و iPhone SE اصلی پشتیبانی نکند
اخبار اپل


بر اساس اطلاعات شخصی که دارای iOS 16 داخلی است، گزارشی از آیفون سافت ادعا می کند که اپل پشتیبانی از آیفون های قدیمی از جمله آیفون 6s، آیفون 6s پلاس و آیفون SE اصلی را رد خواهد کرد. همزمان، iPadOS 16 از سال 2015 پشتیبانی از iPad mini 4، iPad Air 2، نسل پنجم iPad و iPad Pro را متوقف خواهد کرد.

این شایعه پابرجاست زیرا این نشریه به درستی ماتریس دستگاه‌های iOS 13 و iOS 14 را در گذشته پیش‌بینی کرده بود. با این حال، تا زمانی که اپل iOS 16 را در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال آینده معرفی کند، نمی توان به طور قطعی گفت. سال گذشته ادعا شد که iPhone 6s و iPhone SE اصلی توسط iOS 15 پشتیبانی نمی شوند، اما این به روز رسانی از همان دستگاه هایی پشتیبانی می کند که iOS 14 پشتیبانی می کند.

iOS 15 یک ارتقا تدریجی نسبت به iOS 14 بود و شامل به‌روزرسانی‌های ویژگی‌های تغییردهنده بازی نبود، بنابراین می‌توانست روی همان مجموعه دستگاه‌هایی اجرا شود که از iOS 14 پشتیبانی می‌کنند. با این حال، با iOS 16، همه چیز می‌تواند تغییر کند. نسخه آینده iOS می تواند شامل تغییرات قابل توجهی باشد، ویژگی های جدیدی را به ارمغان بیاورد و تجربه کاربری را بهبود بخشد.

در مورد اپل، ویژگی‌های توسعه‌یافته برای iOS 16 ممکن است نیاز به منابع داشته باشند و در دستگاه‌های نسبتا کم مصرف مانند iPhone SE و iPhone 6s اصلی اجرا شوند.

علاوه بر این، آیفون 6s و آیفون SE اصلی شش سال (یا بیشتر) به‌روزرسانی نرم‌افزاری قابل احترامی داشته‌اند، بسیار بیشتر از میانگین گوشی‌های اندرویدی که تنها سه تا چهار سال به‌روزرسانی دریافت می‌کنند. علاوه بر این، تست‌های سرعت نشان می‌دهند که آیفون‌های قدیمی‌تر شروع به نشان دادن سن خود کرده‌اند و در تلاش برای ارائه یک تجربه کاربری روان هستند.

بنابراین، اگر iOS 16 می تواند دارای پیشرفت های قابل توجهی باشد، عاقلانه است که پشتیبانی از آیفون های قدیمی را کنار بگذارید. در مورد حالت‌های قدیمی‌تر آی‌پد نیز که گفته می‌شود با iPadOS 16 سازگاری ندارند، همین امر صدق می‌کند. با این حال، اپل قول داده است که به‌روزرسانی‌های امنیتی را برای کاربرانی که ترجیح می‌دهند به جای به‌روزرسانی به iOS 14 به iOS 14 پایبند باشند، ارائه کند. 15 و نسخه‌های جدیدتر.

با تکرار همان چیزی که در ابتدا ذکر کردیم، اگرچه شایعه از یک منبع قابل اعتماد منتشر شده است، اما هنوز خیلی زود است که مطمئن شویم کدام دستگاه‌ها از iOS 16 پشتیبانی می‌کنند. ما باید در بهار وضوح بیشتری کسب کنیم.

[Via iPhonesoft]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …