Røde میکروفون Wireless Go II خود را حتی برای استفاده آسان تر می کند


Røde Microphones مستقر در استرالیا تعدادی به‌روزرسانی رایگان را برای برنامه Røde Central منتشر کرده است که سیستم میکروفون دو کاناله بی‌سیم Wireless Go II را قادر می‌سازد و استفاده از آن را به روش‌های مختلف آسان‌تر می‌کند.

Røde Central برنامه همراه Wireless Go II است. این به کاربران امکان می دهد به ضبط های روی برد دسترسی داشته باشند، ویژگی های پیشرفته را باز کنند و دستگاه خود را پیکربندی کنند. نرم افزار به روز شده با بهبود مدیریت فایل، ناوبری رکورد و گزینه های صادرات، گردش کار ساده تری را برای کاربران فراهم می کند. این شرکت تغییرات را در یک پست جدید ترین اخبار اپل و یک ویدیوی همراه در زیر توضیح داد.

میکروفون بی‌سیم Go II: ویژگی‌های جدید

به گفته این شرکت، به‌روزرسانی‌های برنامه Røde Central بهبودهای زیر را در تجربه کاربری در میکروفون Wireless Go II ممکن می‌سازد.

صادرات دسته ای

چندین فایل ضبط شده را همزمان صادر کنید.

انتخاب های صادراتی

بخش هایی از رکوردها را به صورت جداگانه با انتخاب دستی به جای صادر کردن کل فایل صادر کنید.

نمایه سازی نشانگرها

نشانک های سفارشی که به صورت دستی در یک ورودی قرار می گیرند اکنون در یک منوی کشویی نمایه می شوند. این امر دسترسی به بخش های خاصی از رکورد و صادرات را آسان می کند.

نشانگرهای رنگی

نشانگرهای کشویی و سفارشی اکنون با رنگ قرمز و سبز کدگذاری شده اند تا تشخیص بین آنها آسان تر شود.

مناطق سقوط

هنگامی که چندین ترک تحصیل در فاصله 10 ثانیه از یکدیگر در رکورد ظاهر می شوند، “منطقه انصراف” برای صادرات به جای چندین نشانگر ترک تحصیل که در یک گروه ظاهر می شوند، نمایش داده می شود.

پرش به دکمه های نشانک.

دکمه‌های Skip to Bookmark که به تازگی اضافه شده است، یافتن و صادر کردن موارد حذف شده، مناطق ترک تحصیل و نشانک‌های سفارشی را آسان می‌کند.

نام گذاری سوابق

کاربران اکنون می توانند به صورت دستی نام رکوردها را ویرایش کنند.

ناوبری ضبط بهبود یافته

دو ویژگی جدید ناوبری در مسافت های طولانی را آسان تر می کند. اکنون هر ورودی دارای یک نوار ناوبری کوچک در بالا است که به کاربران اجازه می دهد به جای پیمایش در کل فایل، به سرعت به منطقه ای در داخل آن بپرند. و فرم ضبط اصلی موج از قبل دارای عملکرد زوم است.

قیمت میکروفون Wireless Go II از فروشندگان مختلف لیست شده در وب سایت Røde بر اساس منطقه، 299 دلار است.

قیمت: برنامه Røde Central رایگان است

از کجا دانلود کنیم: قرمزمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …