TSA از فوریه 2022 شماره های شناسایی دیجیتال کیف پول اپل را می پذیرد


اداره امنیت حمل و نقل تایید کرده است که از فوریه 2022 پذیرش شماره های جدید دیجیتالی اپل را آغاز خواهد کرد. به نظر می رسد این اولین آژانسی باشد که از ویژگی جدیدی که اپل در ژوئن اعلام کرد پشتیبانی می کند.

در ابتدا، دو فرودگاه بخشی از برنامه آزمایشی خواهند بود، اما TSA قصد دارد تا قبل از استقرار گسترده‌تر در سال آینده، دو فرودگاه دیگر را در مارس 2022 اضافه کند.

TSA سال آینده شناسه های دیجیتالی را اتخاذ خواهد کرد

زمانی که اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود در ژوئن، شناسه های دیجیتالی را برای اپلیکیشن Wallet معرفی کرد، برنامه این بود که آن را در سال جاری منتشر کند و TSA اولین حامی آن بود. متأسفانه، مانند تعدادی از موارد اضافه شده جدید به iOS 15، اپل بعداً انتشار را به تاخیر انداخت.

Apple Wallet در حال حاضر برنامه ریزی شده است که سال آینده پشتیبانی از شناسه دیجیتال را دریافت کند. و طبق بیانیه این هفته از اتحادیه فناوری امن، TSA اولین کسی خواهد بود که آنها را پذیرفته است. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که گواهینامه‌های رانندگی سیار، که به عنوان mDL نیز شناخته می‌شوند، «در حداقل 30 ایالت ایالات متحده محبوبیت پیدا می‌کنند» و در حال آماده شدن برای افزایش سرسام‌آور هستند.

در بیانیه آمده است: «TSA در حال آماده شدن برای شروع استقرار مرحله‌ای خود است و ادغام کیف پول اپل mDL اولین گام آن است که به پست‌های بازرسی امنیتی منتخب در فرودگاه‌های شرکت‌کننده اجازه می‌دهد تا نقاط برتر باشند».

TSA می‌گوید شناسه‌های دیجیتال مبتنی بر استاندارد، مانند mDL‌های دولتی، به ساده‌سازی و ایمن‌سازی فرآیند احراز هویت کمک می‌کنند.

ماشین ها قدرت می گیرند

همانطور که مشخص است، کارکنان TSA کارت های شناسایی فیزیکی را چک می کنند و مطمئن می شوند که با چهره شما مطابقت دارند. اما به محض اینکه شناسه های دیجیتال در دسترس قرار گیرند، “ماشینی فرآیند را خودکار می کند” برای بررسی های سریع تر و ایمن تر.

این ویژگی همچنین مختص کاربران آیفون نخواهد بود. این بخشی از طرح گسترده تر TSA برای محبوب کردن گواهینامه های رانندگی تلفن همراه در بین همه خلبانان است، صرف نظر از اینکه از کدام گوشی هوشمند استفاده می کنند. اپل اولین بار در مهمانی است.

البته، علاوه بر حمایت از TSA، کشور شما باید شماره های شناسایی دیجیتال را نیز اتخاذ کند. تاکنون، آریزونا، کانکتیکات، فلوریدا، جورجیا، آیووا، کنتاکی، مریلند، اوکلاهاما و یوتا تنها کسانی هستند که پشتیبانی را تایید کرده‌اند.

از طریق: 9to5Macمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …