آخرین شانس؛ در این پایه آلومینیومی زیبا و قابل تنظیم برای آیفون صرفه جویی کنید

اخبار اپل


این برای تماس‌های FaceTime بدون هندز مناسب است.
عکس: Laut

آیا از گم کردن آیفون خود در زیر این همه شلوغی روی میز خسته شده اید؟ پایه رایگان فوق‌العاده Laut تضمین می‌کند که تلفن هوشمند شما همیشه به راحتی دیده می‌شود تا اعلان دیگری را از دست ندهید. همچنین برای تماس های FaceTime هندزفری عالی است.

پایه Free Stand از آلومینیوم محکم ساخته شده است و در کنار سایر دستگاه های اپل در خانه به نظر می رسد. همچنین قابل تنظیم است و تا پایان امروز از فروشگاه Cult of Mac با 20 درصد تخفیف از قیمت معمول خود در دسترس است. همچنین می توانید در سایر محصولات Laut صرفه جویی کنید.

Free Stand باعث می شود آیفون به راحتی در هر کجا دیده شود

با استفاده از پایه رایگان، می توانید مطمئن شوید که آیفون شما همیشه روی میز، میز کنار تخت، یا میز آشپزخانه قابل مشاهده است – و مکانی امن برای شارژ دارد. به اندازه کافی کوچک است تا از اتاقی به اتاق دیگر حرکت کند، و به اندازه کافی قوی است که یک عمر دوام بیاورد.

می‌توانید ارتفاع و شیب پایه رایگان را تنظیم کنید تا زاویه مناسبی برای تماس‌های ویدیویی داشته باشید، مراقب اعلان‌های خود باشید و هنگام آشپزی دستور العمل‌ها را دنبال کنید. پایه وزن دار این اطمینان را می دهد که آیفون شما به راحتی سرنگون نمی شود.

پایه Laut برای آیفون
مستحکم و قابل تنظیم.
عکس: Laut

پدهای لاستیکی در پایین آن از لغزش Free Stand بر روی سطوح صاف جلوگیری می‌کند، در حالی که روکش نرم روی پایه آن به جلوگیری از خراشیدن شیشه براق آیفون شما کمک می‌کند. همچنین فضایی برای کابل لایتنینگ وجود دارد.

20٪ در همه چیز از Laut صرفه جویی کنید

Free Stand با همه گوشی های هوشمند و سایر ابزارهای جمع و جور تا اندازه هفت اینچ – از جمله تبلت های کوچک – سازگار است.

در رنگ های نقره ای یا مشکی موجود است و می توانید استند رایگان خود را امروز از فروشگاه Cult of Mac سفارش دهید. معمولاً 44.99 دلار قیمت دارد، اما فقط برای مدت زمان محدود، می توانید آن را فقط با 38.24 دلار دریافت کنید. و تخفیف 20 درصدی سایر محصولات Laut را از دست ندهید.

قاب‌های AirTag، iPhone، iPad و Apple Watch را می‌بینید که همگی کاهش یافته‌اند. این فروش اواخر امروز به پایان می رسد، بنابراین تا می توانید از آن لذت ببرید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …