آخرین نسخه بتای iOS به شما امکان می دهد هنگام پوشیدن ماسک از Face ID استفاده کنید

چرا قفل آیفون اپل واچ زندگی عجیب و غریب شما را تغییر می دهد
اخبار اپل


در iOS 15.4 می‌توانید به راحتی قفل آیفون خود را هنگام استفاده از ماسک باز کنید.
عکس: ایوان سامکوف / Pexels CC

Face ID در iOS 15.4 به کاربران این امکان را می دهد که قفل آیفون خود را در حالی که ماسک زده اند باز کنند. اپل واچ لازم نیست این سیستم فقط ناحیه اطراف چشم را اسکن می کند. با این حال، هشداری به همراه دارد مبنی بر این که این تغییر Face ID را کمتر ایمن می کند.

اپل اولین نسخه بتای iOS 15.4 را روز پنجشنبه برای توسعه دهندگان عرضه کرد.

iOS 15.4: در نهایت باز کردن قفل آیفون آسان با ماسک روشن است

مدت کوتاهی پس از انتشار نسخه بتا، براندون بوچ متوجه گزینه استفاده از Face ID با ماسک شد و در مورد آن پست گذاشت. در توییتر.

یک صفحه راه‌اندازی در iOS 15.4 می‌گوید: «برای استفاده از Face ID در حین استفاده از ماسک، آیفون می‌تواند ویژگی‌های منحصربه‌فرد اطراف چشم را برای احراز هویت تشخیص دهد.»

کاربران مجاز به انصراف هستند. همانطور که اپل می گوید، “Face ID زمانی دقیق تر است که فقط برای تشخیص تمام چهره تنظیم شده باشد.”

ویژگی مشابهی برای مدتی در دسترس بوده است اما در اپل واچ مورد نیاز است. برای باز کردن قفل آیفون در حالی که از ماسک صورت با iOS 15.4 بتا 1 استفاده می کنید، این وسیله جانبی ضروری نیست.

ایموجی جدید هم

و همه تغییرات مربوط به امنیت بیومتریک نیست. همچنین حداقل 30 ایموجی جدید در iOS 15.4 وجود دارد توییتی از بوچ. این ایموجی ها در پاییز 2021 تایید شدند اما به تازگی راه خود را به آیفون باز کرده اند.

بسیاری دیگر از نسخه های بتا سیستم عامل اپل نیز

کاربران مک، آی‌پد، اپل واچ و اپل تی‌وی نیز منتظر چیزی هستند. توسعه دهندگان همچنین می توانند آزمایش macOS Monterey beta 1، iPadOS 15.4 beta 1، watchOS 8.5 beta 1 و tvOS 15.4 beta 1 را از روز پنجشنبه آغاز کنند.

همه این نسخه‌های پیش‌انتشار تنها یک روز پس از پایان آزمایش نسخه‌های قبلی و انتشار عمومی عرضه می‌شوند.

در حال حاضر، تمام نسخه های بتا فقط برای توسعه دهندگان است. اما اگر اپل از عادات قبلی خود پیروی کند، نسخه های بتا عمومی به زودی عرضه خواهند شد. در عین حال، دسترسی به این نسخه های پیش از انتشار مستلزم پیوستن به برنامه توسعه دهندگان اپل است که هزینه آن 99 دلار در سال است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …