آیفون 14 در راه است: این چیزی است که می خواهیم ببینیم

Iphone 13 Summary Hero
اخبار اپل


منبع: جوزف کلر / آی‌مور

اگر چیزی وجود داشته باشد که اپل تضمین می‌کند هر سال بدون رد شدن از آن منتشر کند، آن آیفون است. برای سال‌های متمادی، آیفون تنها در یک سایز عرضه می‌شد، اما پس از آن شروع به انحراف از «یک سایز برای همه» کرد و در نهایت گوشی‌های پلاس، دستگاه‌های Pro و حتی گزینه‌های اقتصادی را دریافت کردیم. هر سال، آیفون به بهبود مجموعه ویژگی های خود ادامه می دهد و به کاربران امکان می دهد دستگاه های قدیمی تر را ارتقا دهند.

آیفون 13 چند ماه پیش عرضه شد و ما آن را بهترین آیفون در حال حاضر می‌دانیم. با این حال، آیفون 14 با نسخه پاییزی معمولی فاصله دارد. به همان اندازه که از آیفون 13 پرو 1 ترابایتی خود لذت می برم، این چیزی است که امیدوارم در آیفون 14 ببینم.

شیار را با چیز دیگری جایگزین کنید

مفهوم دو سوراخ آیفون 14

منبع: Jan Zelbo

این یک بحث داغ بین جدید ترین اخبار اپل نویسان فناوری است، اما من واقعاً امیدوارم که این شکاف ناپدید شود. از زمانی که اپل آیفون X را عرضه کرد، من هرگز از طرفداران این کلیپ نبودم زیرا دارایی های ارزشمند را از روی صفحه نمایش می گرفت.

قبل از اسلات، می‌توانستیم اطلاعات بیشتری را در نوار وضعیت قرار دهیم، که من همیشه از طرفداران آن بودم، به خصوص درصد باتری. اگرچه این شکاف با آیفون 13 از نظر فنی در حال کاهش است، اپل تصمیم گرفت به جای اینکه اطلاعات بیشتری به ما بدهد، فقط متن نوار وضعیت را کمی بزرگتر کند تا این مشکل را جبران کند.

آخرین شایعه در مورد آیفون 14 این است که ما می توانیم نه تنها یک دوربین سوراخ کننده، بلکه یک سوراخ دوربین به شکل قرص را نیز ببینیم. تا زمانی که اپل از فضای بازیابی شده در نوار وضعیت استفاده می کند، من از چنین طرحی ناراحت نمی شوم. منظورم این است که صادقانه بگویم، اگرچه من از دریافت اطلاعات کمتر با اسلات متنفرم، اما از زمانی که آیفون XS و بعد از آن داشتم، قبلاً به آن عادت کرده ام. من مطمئن هستم که همین احساس را در مورد یک قرص و یک سوراخ از یک دوربین سوراخ‌کن خواهم داشت.

آی دی زیر نمایشگر را لمس کنید

آیفون با تاچ آیدی

منبع: iMore

می دانم که به نظر می رسد آخرین گزارش ها این موضوع را رد می کند، اما می خواهم ببینم آیفون 14 با تاچ آی دی زیر نمایشگر عرضه می شود. من از زمانی که فیس آیدی منتشر شد، طرفدار پر و پا قرص آن بودم، اما در روزهای استفاده از ماسک صورت، به اندازه روزهای قبل قابل اعتماد نبود. من می خواهم یک راه جایگزین برای محافظت از آیفون خود داشته باشم، و حسگر Touch ID زیر نمایشگر یک برنامه عالی خواهد بود. اما باز هم، این ممکن است در دستگاه های بعدی ارائه شود، نه آیفون 14.

با این حال، من فکر می کنم خوب است که جایگزینی برای باز کردن قفل دستگاه خود داشته باشید. شاید اپل بتواند مسیری مشابه برخی از مدل‌های آی‌پد را طی کند و حسگر Touch ID را به دکمه کناری اضافه کند. با این حال، می توان امیدوار بود.

مگاپیکسل بیشتر

آی فون 13 پرو سیرا بلو هیرو

منبع: Christine Romero-Chan / iMore

از زمان آیفون 6 اس، اپل برای دوربین های پشتی 12 مگاپیکسل باقی مانده است. در حالی که ارتقاء سالانه منجر به حسگرهای بزرگتر برای بهبود عکاسی در نور کم و تنظیمات دیگر شده است، تعداد مگاپیکسل ها 12 باقی مانده است، اگرچه رقبا این تعداد مگاپیکسل را ارائه می دهند.

من شخصا از آیفون خود برای تمام نیازهای عکاسی خود استفاده می کنم، و در حالی که از ارتقاهایی که اپل هر سال اضافه می کند لذت می برم، دوست دارم مگاپیکسل بیشتری ببینم. شایعات حاکی از آن است که آیفون 14 ممکن است دوربین 48 مگاپیکسلی داشته باشد، اما من شک دارم که این دوربین تا این حد بالا برود. راستش من حتی از افزایش جزئی تا 16 مگاپیکسل لذت می برم به شرطی که امسال تعداد مگاپیکسل ها افزایش پیدا کند.

سیستم شستشوی دوربین – دیگر از ضربه های غول پیکر خبری نیست!

از آنجایی که اپل هر سال به ارتقای دوربین ها ادامه می دهد، برآمدگی دوربین در پشت نیز بیشتر و بیشتر می شود. خوشحال می‌شوم اگر اپل دستگاه را کمی ضخیم‌تر کند تا برجستگی‌های دوربین منطبق شود تا به‌جای بیرون آمدن مثل انگشت شست زخمی، با پشت دستگاه هم سطح شود.

نمایش بهتر در همه جا

Iphone 13 Review Hero

منبع: جوزف کلر / آی‌مور

آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس اولین آیفون هایی هستند که نمایشگرهای ProMotion با نرخ تازه سازی تطبیقی ​​120 هرتز دارند. برای بسیاری از افراد، تشخیص تفاوت با نمایشگر غیر ProMotion ممکن است دشوار باشد، اما من تفاوت کوچکی را متوجه شده‌ام، و زمانی که برنامه‌ها از ProMotion بهره می‌برند بیشتر قابل توجه است.

اگرچه شایعات چیز دیگری را نشان می دهند، اما من مایلم نمایشگرهای ProMotion را در تمام مدل های آیفون 14 ببینم، نه فقط Pro و Pro Max. با این حال، این ممکن است فقط یک رویای باورنکردنی باشد، حداقل برای یک سال دیگر. ProMotion می‌تواند روی همه دستگاه‌های دارای آیفون 15 باشد، اما بیش از یک سال باقی می‌ماند.

با این وجود، امیدوارم اپل حداقل در تمام مدل های آیفون 14 صفحه نمایش بهتر و واضح تری به ما بدهد. چه کسی می داند؟ ما می توانیم چیزی بهتر از صفحه نمایش Super Retina XDR ببینیم.

تیتانیوم سبک

دستگاه های معمولی آیفون 13 دارای پشت شیشه ای با طراحی آلومینیومی هستند، در حالی که مدل های Pro از فولاد ضد زنگ استفاده می کنند. با این حال، به همان اندازه که مدل‌های Stainless Steel Pro ظریف به نظر می‌رسند، شکی نیست که آنها قطعا احساس خنکی می‌کنند. من می خواهم ببینم که اپل به انواع مواد آیفون 14 از جمله تیتانیوم که می تواند بسیار سبک و بادوام باشد، منشعب شود. به هر حال، اپل واچ های تیتانیومی وجود دارند، پس چرا آیفون تیتانیومی نیست؟

فضای ذخیره سازی بیشتر

با آیفون 13، اپل در نهایت از شر گزینه 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی اولیه خلاص شد و آن را به عنوان پایه به 128 گیگابایت افزایش داد. با این حال، اگر تصمیم به استفاده از آیفون 13 استاندارد داشته باشید، نمی توانید از 512 گیگابایت حافظه تجاوز کنید. در همین حال، آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس به 1 ترابایت فضای ذخیره سازی رسیده اند، اگرچه سایر اندازه های ذخیره سازی مشابه دستگاه های معمولی و مینی هستند. اما اگر 1 ترابایت می خواهید، باید Pro یا Pro Max را انتخاب کنید.

برای آیفون 14، امیدوارم گزینه 1 ترابایتی را برای اندازه های معمولی و کوچک در دسترس ببینم. همچنین می‌خواهم فضای ذخیره‌سازی پایه افزایش یافته باشد، بنابراین به جای 128 گیگابایت، شاید با 256 گیگابایت شروع کنید. و برای محدوده Pro، ممکن است امسال به 2 ترابایت برسد. در نهایت می توانیم 2 ترابایت فضای ذخیره سازی در iCloud دریافت کنیم، بنابراین به نظر می رسد که می توان آن را به آیفون منتقل کرد.

آیفون 14 مطمئناً یک موفقیت خواهد بود

اگرچه سال تازه شروع شده است، اما نمی توان انکار کرد که آیفون 14 چند ماه دیگر معرفی خواهد شد. اینها تنها برخی از چیزهایی هستند که امیدوارم با دستگاه جدید وارد شوند، اما مطمئن هستم که همه ویژگی های لیست آرزوهای من در نسخه امسال گنجانده نخواهد شد. امسال می‌توانیم برخی از آنها را ببینیم، در حالی که برخی دیگر ممکن است با آیفون 15 یا بالاتر عرضه شوند. اما یک چیز قطعی است: آیفون 14 قبل از اینکه بدانیم اینجا خواهد بود.



مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است. عکس: Cult of Mac Deals کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق …

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …