اریکسون شکایت های بیشتری علیه اپل در اروپا و برزیل تشکیل می دهد

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل


اریکسون پس از طرح ادعاهای مشابه در اوایل این هفته در ایالات متحده، شکایت های دیگری را علیه اپل در اروپا و برزیل تنظیم کرده است.

پتنت یووه گزارش می دهد:

سازنده سوئدی فناوری شبکه اریکسون شکایت های دیگری را برای نقض حق ثبت اختراع علیه اپل تنظیم کرده است. تا کنون، بازار فقط از شکایت های ثبت اختراع و ITC هر دو شرکت در ایالات متحده آگاه بوده است.

با این حال، اریکسون اکنون به JUVE Patent تأیید کرده است که این شرکت همچنین در اوایل این هفته در دوسلدورف، مانهایم و مونیخ علیه اپل شکایت کرده است. این حزب همچنین شکایت های دیگری را در هلند و برزیل تنظیم کرد و اریکسون اپل را به نقض چندین پتنت از جمله پتنت های 5G متهم کرد.

موارد دوسلدورف تعداد موارد را تایید کرده اند، اما موارد مانهایم و مونیخ هنوز تایید نشده اند. اوایل این هفته اریکسون از اپل در ایالات متحده شکایت کرد و مدعی شد که شرکت کوپرتینویی حق اختراع فناوری تلفن همراه متعلق به شرکت سوئدی مربوط به 2G، 3G و 4G را نقض می کند. این فناوری که در بهترین آیفون‌های اپل از جمله آیفون 13 استفاده می‌شود، طبق قراردادی که در سال 2015 امضا شد، مجوز اپل را دریافت کرد، اما از آن زمان منقضی شده است.

روز پنجشنبه اپل شکایتی علیه اریکسون به کمیسیون تجارت بین‌الملل ایالات متحده تسلیم کرد و اعلام کرد که حق اختراع خود در محصولات ایستگاه پایه موبایل اریکسون نقض می‌شود و از بدنه درخواست ممنوعیت واردات کرد.

یووه حدس می‌زند که اریکسون همچنان ممکن است شکایت‌های بیشتری را در کشورهای دیگر ارائه کند، بدون اینکه نشانه روشنی از راه‌حلی برای این اختلاف در دست باشد. به نظر نمی رسد اریکسون به دنبال ممنوعیت یا محدودیت واردات محصولات اپل باشد، بلکه صرفاً از دادگاه می خواهد که هزینه صدور مجوز را به آن اعطا کند. اریکسون قبلاً 5 دلار هزینه مجوز برای هر واحد درخواست کرده بود که اپل آن را رد کرد و این اختلاف را آغاز کرد.

اپل در پرونده ITC خود اعلام کرد که حاضر است شکایت خود را علیه اریکسون انصراف دهد اگر شرکت سوئدی به نفع خود پاسخ دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است. عکس: Cult of Mac Deals کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق …

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …