اسناد اوراسیا به زودی آیفون ها و آیپدهای جدیدی را معرفی می کنند


کمیسیون اقتصادی اوراسیا تایید کرده است که اپل قصد دارد در آینده نزدیک آیفون و آیپدهای جدیدی را عرضه کند. دستگاه ها در پایگاه داده آنلاین سازمان نظارتی ظاهر می شوند.

اینها تقریباً به طور قطع نسل بعدی iPhone SE و iPad Air 5 هستند.

مدل های جدید آیفون و آیپد 2022 قطعا در راه هستند

قابلیت اطمینان افشای اطلاعات و شایعات همیشه مورد سوال است، اما این لیست های EEC فراتر از آن هستند – آنها اساسا تاییدی هستند که اپل قصد دارد مدل های آیفون و آی پد را در هفته ها / ماه های آینده منتشر کند. سایت به زبان فرانسه است ConsoMac رکوردها را برگرداند

EEC در چندین کشور مانند روسیه، بلاروس، ارمنستان و غیره قدرت دارد. ورودی های پایگاه داده محصولات او به ما نگاهی اولیه به رایانه های اپل در گذشته، که اخیراً سری آیفون 13 بود، به ما داد.

با این حال، لیست ها جزئیات زیادی را ارائه نمی دهند، بلکه فقط مشخصات مدل ها، سیستم عامل ها و این واقعیت را که محصولات از اپل آمده اند، ارائه می دهند.

پایگاه های داده EEC می گویند که اپل در حال آماده سازی A2482، A2483، A2484، A2595، A2626، A2631، A2636، A2641، A2783، A2784 است. همه آنها با iOS 15 کار خواهند کرد.

البته ده مدل مختلف وجود نخواهد داشت. هر شناسه برای یک نسخه در پیکربندی های مختلف است. به عنوان مثال، در تابستان 2021، EEC گفت که اپل در حال آماده سازی A2635 است. به نظر می رسد که این نسخه ای از آیفون 13 است که در ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و روسیه منتشر شده است.

به طور مشابه، آژانس اوراسیا می گوید که اپل به زودی A2436، A2588، A2696، A2759، و همچنین A2482، A2483، A2484، A2595، A2626، A2631، A2636، A2641، A278 را منتشر خواهد کرد. همه آنها با iPadOS کار خواهند کرد. آنها تقریباً به طور قطع در پایگاه داده EEC به دو گروه تقسیم می شوند، زیرا یک کیت دارای قابلیت Wi-Fi و تلفن همراه است، در حالی که دیگری فقط Wi-Fi دارد.

EEC امروز این جزئیات را منتشر کرد، اما تاریخ عرضه این محصولات مشخص نشده است. این آژانس آیفون 13 را در ژوئن 2021 اضافه کرد و این سری از گوشی ها تا سپتامبر معرفی نشدند، بنابراین دستگاه های آینده ممکن است چند ماه دیگر در آینده باشند. اما در موارد دیگر، زمان اجرا کمتر بود.

احتمالا iPhone SE 3 و iPad Air 5

در حالی که EEC جزئیات کمی در مورد آیفون و آی پد بعدی فاش کرده است، درز و شایعات چیزی برای گفتن دارند.

آنها به نسل سوم آیفون SE اشاره می کنند که در بهار 2022 عرضه می شود. این شبیه به نسخه فعلی خواهد بود، اما با اضافه شدن شبکه بی سیم سلولی 5G.

منابع دیگر روشن می‌کنند که آی‌پد ایر 5 نیز نزدیک است. همچنین انتظار می‌رود که این یک به‌روزرسانی سرعت باشد، اما با دوربینی که برای تماس‌های ویدیویی با کیفیت بالا طراحی شده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …