اسکرول نرم‌تر ProMotion با macOS 12.2 RC نزدیک می‌شود

اخبار اپل


کاندیدای macOS 12.2 به این معنی است که نسخه کامل تقریباً اینجاست.
عکس: فرقه مک

نامزد نسخه macOS Monterey 12.2 روز پنجشنبه به توسعه دهندگان رفت. این باعث می شود که تنها در چند روز شروع کامل شود.

اپل هنوز لیستی رسمی از تغییرات در نسخه آینده ارائه نکرده است، اما آزمایش‌کنندگان بتا نشان می‌دهند که اسکرول نرم‌تر مک‌بوک‌ها با نمایشگرهای ProMotion و یک برنامه Apple Music بازنویسی شده را ارائه می‌دهد.

اپل همچنین iOS 15.3 RC، iPadOS 15.3 RC، watchOS 8.4 RC و tvOS 15.3 RC را در روز پنجشنبه منتشر کرد.

تغییرات احتمالی در macOS Monterey 12.2

صفحه macOS 12.2 در وب سایت توسعه دهندگان اپل پیام بسیار بیهوده ای دارد که «هیچ یادداشت جدیدی برای این به روز رسانی نرم افزار وجود ندارد».

اما زمانی که آزمایش بتا در دسامبر آغاز شد، یک آزمایش‌کننده گفت که نسخه جدید «یک اسکرول سافاری نرم‌تر از آخرین مک‌بوک پرو با ProMotion» را ارائه می‌دهد. آنها همچنین گفتند که سازنده مک در حال بازیابی اپل موزیک به “تجربه بومی Apple Music و TV با پشتیبانی از نماهای AppKit به جای نماهای وب” است.

این ممکن است شامل رفع اشکال WebKit نیز باشد که به وب‌سایت‌ها اجازه می‌دهد عادات مرور کاربران مک و جزئیات حساب Google را ببینند. این خطا روی مرورگر سافاری اپل در همه دستگاه ها تأثیر می گذارد.

اما تاکنون هیچ نشانه‌ای از Universal Control که باید یکی از ویژگی‌های macOS Monterey باشد، وجود ندارد. برای اولین بار در بهار 2022 برنامه ریزی نشده است.

توسعه دهندگان، شروع به آزمایش کنید

نامزدهای انتشار آخرین مرحله در آزمایش بتا هستند. آنها همان‌هایی هستند که اپل آن‌ها را استادان طلا می‌نامد و به آزمایش‌کنندگان بتا این فرصت را می‌دهند تا نسخه نهایی سیستم‌عامل‌ها را قبل از ارائه به عموم مردم آزمایش کنند.

MacOS 12.2 RC نشان می دهد که کاربران مک در هر کجا می توانند این به روز رسانی را در چند روز – احتمالاً هفته آینده – نصب کنند. با این حال، در این بین، دسترسی به پیش نمایش ها فقط برای اعضای ثبت نام شده و پرداخت کننده برنامه توسعه دهنده اپل است. با این حال، نسخه بتای عمومی رایگان RC باید به زودی منتشر شود.

نسخه بعدی جایگزین macOS 12.1 خواهد شد که در 13 دسامبر 2021 به کاربران مک رسید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …