الکس موفات از SNL به وینس وان برای Apple TV + Bad Monkey می پیوندد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


پروژه بعدی بیل لارنس با Apple TV + بازیگر دیگری پیدا کرد.

به گزارش ددلاین، الکس موفات که به خاطر بازی به عنوان یکی از اعضای دائمی بازیگران سریال «شنبه شب زنده» شناخته می شود، برای حضور با وینس وان در سریال آینده «میمون بد» قرارداد امضا کرده است.

الکس موفات از Saturday Night Live به سریال تلویزیون اپل + میمون بد بیل لارنس در نقشی کلیدی در مقابل وینس وان پیوست.

این سریال نقش وینس وان را بازی خواهد کرد و داستان «اندرو یانسی (با بازی وان)، کارآگاهی است که یک بار به بازرس رستوران فلوریدا جنوبی تنزل رتبه داده شده است. این فیلم توسط بیل لارنس ساخته شد که بیشتر برای نمایش های دیگرش، اسکراب و تد لاسو شناخته می شود.

«میمون بد» داستان اندرو یانسی (با بازی وان)، یک کارآگاه سابق را روایت می کند که به بازرس رستوران در فلوریدا جنوبی تنزل رتبه داده شده است. بازوی بریده ای که توسط یک توریست ماهیگیری پیدا شده است، یانسی را به دنیایی از طمع و فساد می کشاند که زمین و محیط زیست را در فلوریدا و باهاما نابود می کند. و بله، یک میمون وجود دارد.

نشات گرفته از برادران وارنر. تلویزیون، جایی که لارنس تحت یک قرارداد مشترک قرار دارد، «میمون بد» بر اساس رمانی به همین نام اثر کارل هیسن در سال 2013، پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز و مدت‌ها مورد علاقه فرقه‌ها، ساخته شده است. نیویورک تایمز این کتاب را یک “معجزه کمدی زیبا” و “یک تصادف سرگرم کننده در سالنامه رنگارنگ طمع و فساد در فلوریدا جنوبی” نامید.

«میمون بد» توسط لارنس نوشته شده است که به همراه مت تارسس و جف اینگولد به عنوان تهیه کننده اجرایی از طریق Doozer Productions به عهده خواهند داشت. لیزا کاتزر به عنوان یکی از تهیه کنندگان اجرایی این پروژه خواهد بود.

مشخص نیست که “Bad Monkey” چه زمانی در Apple TV + نمایش داده می شود. وقتی این کار را کرد، به لیست رو به رشدی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی می‌پیوندد که همچنان به سرویس پخش اضافه می‌شوند. اگر می خواهید از این سریال با بهترین کیفیت ممکن در اولین نمایش آن لذت ببرید، لیست ما از بهترین تلویزیون های اپل تی وی 2022 را ببینید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …