امیدوارم Zenkit Projects من را از روی کاناپه بلند کند تا به اهدافم در سال 2022 برسم


برای بسیاری، آغاز سال جدید مجموعه ای از اهداف جدید را به همراه دارد. در سال 2022، من ایده های زیادی در سر دارم که دوست دارم شروع کنم و به پایان برسانم. اینها شامل حداقل دو ایده برای وب سایت ها (غیر مرتبط با فناوری) و یک مفهوم است که تا حد زیادی از هرگونه استفاده از دستگاه ها، تلفن همراه یا موارد دیگر اجتناب می کند.

مشکل من اینجاست: وقتی صحبت از نوشتن در Future به میان می‌آید و به عنوان یک پدر مجرد یک نوجوان، خودم را بسیار وظیفه‌گرا می‌دانم. متأسفانه، من را به عنوان اتلاف وقت یا گامی برای هر چیزی فراتر از این پارامترها توصیف می کنند. سال‌هاست که بزرگترین دلیل این امر برای من آشکار بوده است: من در شروع پروژه‌های جدید خارج از منطقه امن خود خوب نیستم.

شاید امسال متفاوت باشد.

پس از انجام تحقیقات آنلاین، تصمیم گرفتم به پروژه های Zenkit روی بیاورم تا به من در رسیدن به اهداف خارق العاده ام کمک کند. من اولین بار در سال 2019 به Zenkit نگاه کردم و آن را یک برنامه قاتل خواندم که تیم شما به آن نیاز دارد. Zenkit Projects در سال 2021 راه‌اندازی می‌شود و تنها بخشی از مجموعه کلی Zenkit است که شامل Zenchat، To Do، Hypernotes و Base نیز می‌شود، با برنامه‌های جدیدی که انتظار می‌رود امسال راه‌اندازی شوند.

چرا پروژه های Zenkit؟

دو دلیل بزرگ وجود دارد که چرا تصمیم گرفتم از پروژه های Zenkit در سال 2022 برای رسیدن به اهدافم استفاده کنم. اول، Zenkit با بیش از 500000 کاربر در 10 کشور، شهرت بسیار خوبی دارد. دوم، من دوست دارم هر زمان که ممکن است نرم افزار جدید را امتحان کنم. وقتی تصمیم می‌گیرم، همچنین دوست دارم بسیاری از ویژگی‌هایی را که Zenkit Projects شامل می‌شود، ببینم، مانند اشتراک‌گذاری فایل، ویرایش متن غنی، و ابزارهای کلاسیک مدیریت پروژه مانند نمودار گانت. Zenkit Projects همچنین به دلیل گزارش های گسترده اش از آنچه من خواندم شناخته شده است.

همچنین کمک می کند که Zenkit Projects برای استفاده شخصی رایگان باشد، که تا به حال تمام چیزی است که من به آن نیاز دارم. بسته های شرکتی از 9 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود. وقتی عضو تیم هستید، برنامه شامل همکاری هم‌زمان می‌شود.

جایی که می توانید از پروژه های Zenkit استفاده کنید

پروژه‌های Zenkit شما در چندین دستگاه از جمله iPhone و iPad، Android و از طریق وب در دسترس هستند. این ابزار همچنین با بسیاری از راه حل های شخص ثالث، از جمله Google Drive، Dropbox، PDFfiller و بسیاری دیگر ادغام می شود.

من پیشرفت خود را نشان می دهم

پس از اطمینان از اینکه Zenkit Projects به اهداف من برای سال 2022 دست خواهد یافت، با بررسی برنامه با گزارش وضعیت به اینجا باز خواهم گشت. تا آن زمان برای من در سفر آینده آرزوی موفقیت کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …