اولین نمایش درام “پاچینکو” در اپل تی وی + در بهار امسال

اخبار اپل


اقتباسی از پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز پاچینکو اکنون برای نمایش Apple TV + در ماه مارس برنامه ریزی شده است. این مجموعه درام بین المللی در سه کشور روی صحنه می رود و شامل بازیگران مشهور بین المللی می شود.

اولین عکس های فصل آینده هشت قسمتی روز چهارشنبه فاش شد.

پاچینکو یک پروژه پرشور است

حماسی در گستره و لحن صمیمی، پاچینکو با عشق ممنوع شروع می شود و اوج تبدیل به حماسه ای گسترده می شود که بین کره، ژاپن و آمریکا سفر می کند تا داستانی فراموش نشدنی از جنگ و صلح، عشق و از دست دادن، پیروزی و تلافی را روایت کند.

این سریال به سه زبان – کره ای، ژاپنی و انگلیسی – با حرکت داستان بین کشورها روایت می شود.

این اقتباسی از رمانی به همین نام است که توسط مین جین لی نوشته شده است. سریال Apple TV + توسط سو هیو (ترور، قتل) که به عنوان مجری برنامه نیز فعالیت می کند.

“آنها می گویند پروژه هایی وجود دارد که مطرح می شوند و هسته اصلی آنچه شما به عنوان یک کارگردان و یک فرد هستید را تغییر می دهند. بی شک پاچینکو سو هو گفت: این پروژه برای من است. “این فقط داستان اجداد من نیست، بلکه ادای احترامی است به آنها – به تمام سونجی هایی که در اعماق تاریخ خانواده ما دفن شده اند.”

این سریال برای چندین نسل وجود داشته است، یو-جان یک سونیا جوان، مینه کیم در نقش سونجا نوجوان و بازیگر برنده اسکار یون یو جونگ در نقش سونجا بزرگتر.

سوجی آرای در نقش موزاسو، جین ها در نقش سولومون، اینجی یونگ در نقش یانجین، لی مینهو در نقش هانسو، کاهو مینامی در نقش اتسوکو، استیو سانگیون نو در نقش آیزاک، آنا ساوای در نقش نائومی، جونو هان در نقش یوسب، جونگ یونچای در نقش یونگ کیونگه ایفای نقش می‌کنند. و جیمی سیمپسون در نقش تام اندروز.

اپل عکس هایی از این سری را به اشتراک گذاشت در توییتر.

سه قسمت اول از پاچینکو اولین نمایش جهانی خود را در Apple TV + در 25 مارس 2022 خواهد داشت. به دنبال آن قسمت های هفتگی جدید هر جمعه در طول فصل هشت قسمتی تا 29 آوریل 2022 خواهد بود.

این مشاهده با اشتراک ماهانه 4.99 دلار در سرویس استریم اپل همراه خواهد بود. این را می توان از طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Roku، Amazon Fire و تلویزیون های هوشمند در دسترس قرار داد. یا هر کامپیوتر اپل، البته.

منبع: Apple TV +مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …